Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Tania kostka brukowa

Polecane posty

Gość gość

Ładna i tania.. co polecacie chcę koło domu zrobić niedużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek W
Myślę, że możesz zajrzeć do oferty producenta Pozbruk który ma szeroki wybór modeli i dostępnych kolorów w szerokich widełkach cenowych. Ja z własnego doświadczenia polecałbym zwrócić uwagę na model Wenecja Zimowa bądź Lido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tortez
Tania to wcale nie znaczy dobra :) Jeżeli miałbym polecić Ci dobrej jakości rozwiązania od sprawdzonego producenta od lat to na pewno będzie to Pozbruk ze względu na szerokość oferty, dostępnych kolorów oraz przygotowania materiałów m.in chroniąc je przed wnikaniem wilgoci, czy mrozem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torzik
W takim razie pomyśl może nad kostką uniwersalną która będzie się pięknie prezentowała przez lata i pomimo trudnych warunków atmosferycznych nic się z nią nie stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mamy kostkę i rzeczywiście dobrze ona wygląda. Nie zapłaciliśmy dużo, kostkę mamy od http://www.hurtowniakostki.pl/ jest solidnej jakości, sprawdza się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zupełnie niezłe ceny mają w http://www.kostkaditrich.pl/ z Pabianic. To sprawdzona hurtownia brukarska. My się u nich zaopatrywaliśmy i część mojej rodziny i wszyscy jesteśmy zadowoleni z jakości ich kostki i usług - firma zajmuje się również układaniem kostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kostka brukowa jest wspaniała jedyne o czym trzeba pamiętać to o jej zabezpieczeniu najlepiej preparatem Dynasil firmy Consil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorajn

Ja z kolei mogę doradzić kostkę od firmy Kado ze Szczecina. Jesteśmy z niej zadowoleni, jest solidna i rzeczywiście w przystępnej cenie ją dostaliśmy. Z tej samej firmy mamy jeszcze kamienie ogrodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GUcia

lepiej zamiast ceny na kryterium wziac solidnosc my tez tak polozylismy kostke tania i po roku wyglada jak 10 letnia.. nie poleam...teraz drogbruk jest dopiero pierwszy rok ale roznica to niebo a ziema a nikt jakos na paluszkach nie chodzi, nie zawsze cena powinna byc na 1 miejscu nie chce obrazic nikogo ale takie zdanie moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balla
Dnia 13.09.2019 o 11:31, Gość GUcia napisał:

lepiej zamiast ceny na kryterium wziac solidnosc my tez tak polozylismy kostke tania i po roku wyglada jak 10 letnia.. nie poleam...teraz drogbruk jest dopiero pierwszy rok ale roznica to niebo a ziema a nikt jakos na paluszkach nie chodzi, nie zawsze cena powinna byc na 1 miejscu nie chce obrazic nikogo ale takie zdanie moje

U nas też wykładali w tym roku i efekt piorunujący. Za taki splendor cena naprawdę okej. Technologia wytwarzania tej kostki sprawia, że nie straci ona na kolorze, byle tylko chwastów i porostów się pozbyć przed zimą co roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg

Najładniejszy wzór ostatniego roku to dla mnie kostka nawierzchniowa Lanta color-mix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaa

My mamy kostkę brukową od szczecińskiego Kado, to solidnie zaopatrzony dystrybutor kostki brukowej i kamieni ogrodowych. Wybraliśmy kostkę Libet i dobrze nam służy, jesteśmy z niej zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma budowlana mojego męża układa alejki w parku miejskim. Kostkę brukową zamawiają www.brukarstwoarkadia.pl Jest możliwość wyboru różnych kształtów i wielkości kostki. Dzięki temu ułożyli ciekawe wzory w centralnym punkcie parku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alojzyB

W sprawie sprzedaży i układania kostki brukowej zgłoście się do firmy Alwil z Dębego pod Warszawą. Mają dobrą ofertę, wysokiej jakości kostkę no i zajmują się też jej ułożeniem. My jesteśmy z ich usług w 100 % zadowoleni, firma solidna, można na nich polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tanie nie zawsze znaczy dobre... Licz się z tym, jak za bardzo przyoszczędzisz to niestety będziesz musiała liczyć się z tym, że po krótkim czasie kostka zacznie pękać, wykruszać się, a z jej pierwotnego koloru nie zostanie nic. Ja zanim zdecydowałem się na producenta kostki dobrze rozeznałem temat. Oferta firmy Kost-Bet była dla mnie najkorzystniejsza pod względem stosunku ceny do jakości. Bogate wzornictwo i fachowe doradztwo utwierdziło mnie w tym, że to właśnie u nich złożę zamówienie. Kostka prezentuje się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się poniekąd z brunonem. Tania kostka nie dość, że ma słabą wytrzymałość(ogromny mankament w przypadku podjazdów, gdzie jeździ auto), to jeszcze wygląda paskudnie w porównaniu do kostek wysokiej jakości, która nie raz jest przygotowywana pod projekt. Akurat projektowanie podjazdów, chodników itd itp. gorąco polecam, bo niby mała rzecz a robi dużą różnicę estetyczną. Z firm z dobrą kostką, która daje darmowy projekt polecam Drogbruka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×