Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

innezycie

Kocham byłą,potrzebuje porady

Polecane posty

Potrzebuje porady,poznałem pewną dziewczynę przez internet.Dobrze nam się pisało przez jakiś czas i zostaliśmy parą,byliśmy ze sobą nawet długi czas.Kochała mnie,czułem to.O wszystkim mi mówiła,troszczyła się o mnie,wysyłała mi zawsze screeny rozmów jak jakiś chłopak do niej pisał,widziałem że kocha.Lecz pod koniec zaczęło się powoli psuć,w pewnym momencie powiedziała że zakochała się w kimś innym i zerwała.Po 2 miesiącach napisała do mnie czemu o nią nie walczyłem i się pytała czy wracam do byłych i czy bym wrócił np do niej trochę miałem wrażenie jak by chciała wrócić,odpisałem że może,trochę popisaliśmy wtedy.Później cisza,ostatnio do niej napisałem.Średnio miała ochotę.Wymieniliśmy kilka zdań i koniec rozmowy.Ja jeszcze coś do niej czuje i nie wiem czy ona do mnie też,dać sobie spokój czy walczyć ? bo była naprawdę mądrą dziewczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odczuwam, że szukała okazji by wrócić i czekała na Twój znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba chce abyś o nią walczył, cokolwiek to dla niej znaczy :) Ta cisza to chyba przez to, że napisałeś, że "może" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś zapchajdziura prawdopodobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet jest zapchajdziura ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Tak się mówi i dobrze o tym wiesz. Niezależnie od płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„bo była naprawdę mądrą dziewczyną” x Raczej wyrachowaną, jest teraz. Rzuciła Cię, z tamtym nie wyszło, więc odezwała się do Ciebie, ale już kolejny się pojawił, więc znowu idziesz w odstawkę. Szanuj się chłopie, to i dziewczyny będą Cię szanować. Bo w tej chwili to jesteś dla niej zapomniana para butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówi się że w uczuciach powinno się kierować emocjami czy tam sercem jak kto woli ale prawda jest taka że o wiele mniej kłopotów lub nieszczęśliwych miłości itp. byłoby gdyby ludzie słuchali rozumu zamiast wierzyć emocjom. Najczęściej są one jedynie subiektywnym odczuciem. Tylko i wyłącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gdyby ludzie sluchali rozumu " - to na starosc obudziliby sie z przedswiadczeniem ze nic nie przezyli , przespali zycie . Wszystko ma swoja cene .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś jest bogaty to może sobie pozwolić na kupno wszystkiego. Życie. Wolałabym osobiście nie przeżyć niczego niż leczyć złamany łeb przez lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało stanowczy szukasz może kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZTYU
Kazda kobieta lubi gdy sie o nia walczy, gdy sie nia ktoś interesuje. Ale z wyczuciem, nie nachalnie, nie natrętnie, bez domagania sie odwzajemnienia. Zwiazek na odległość zwykle tak się konczy, bo kazdy potrzebuje bliskosci. Nie poddawaj sie i odzywaj sie do niej od czasu do czasu. Przypominaj jej dwa razy w roku, ze ciągle masz ją w pamięci, ale też pogódź sie, ze byc moze nic z tego nie bedzie i nie placz jej do słuchawki lub w smsach, bo bedziesz skreslony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie? Masz już jakąś, czy reprezentujesz inną orientacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:11 Jeśli doradzasz to z głową. Od czasu do czasu odezwanie to nic nie da, albo każdego dnia jesteście dla siebie albo w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio chłopie? Laska zakochuje się w innym. Tamten pewnie okazał się niewypałem albo kopnął ja w d***e po czym ona sobie przypomina o tobie i chce wrócić. Masz honor? To wiesz co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1:11 - nie doczytałaś, że zerwała z nim, bo się zakochała, a po 2 miesiącach przypomniała sobie o nim? W co Ty chcesz wkręcić chłopaka, wciskając mu farmazony o czekaniu na Bóg wie co? Chyba lepiej żeby znalazł sobie normalną dziewczynę zamiast tej wyrachowanej egoistki, nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złamałeś mi serce. Chce poznać przyczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos rznie glupa a ty myślisz że na ciebie leci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego taki jesteś? Dlaczego nie chcesz mnie nawet bliżej poznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ilu jeszcze jest na kafe kolesi bez jaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie daj się chłopie manipulować, laska cię zdradziła, a potem się pyta, czemu o nią nie "walczyłeś". Zresztą to Polki mają tak tylko nasrane we łbach z tą "walką". Jak kobieta i mężczyzna mają się ku sobie, to nic nie trzeba wywalczać. A jeżeli jednak uważasz, że warto przełknąć tę zdradę, to poczekaj aż lala będzie się o ciebie starać i zabiegać, tylko pod takim warunkiem możesz ewentualnie do niej wrócić. A jak nie, to do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kochasz byłą to wróć do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktora byla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna męska pipa a nie facet. Olej ją i poszukaj dla siebie właściwej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×