Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KKarina27

W jaki wieku brałyście braliście ślub?

Polecane posty

Według Kościoła To mąż/żona jest najważniejszy/sza (Byliśmy niedawno na kursie przedmałżeńskim, co na początku uważałam za coś "śmiesznego" bo ludzie doprowadzili do takiego wyobrażenia przynajmniej w moim otoczeniu) dowiedziałam się ,że to mąż/żona jest najważniejszy a nie dziecko i masz w tym racje. To za męża/ żonę wychodzimy dosłownie dziecko jest drugoplanowe to za żonę/ męża mamy oddać życie. To było dla mnie zaskoczeniem, ale dowiedziałam się że tak to wygląda... i ok było to dla mnie coś "nowego". Szanuje w porządku / ale szanuje odmienne zdanie w tym temacie. Podałam czystą teorię jaka została nam wyłożona - na naprawdę fajnej lekcji życia, wcale nie na namawianiu że o tak macie robić i koniec bo bez tego nie jesteście katolikami, i tak w ogóle zostaniecie potępieni jak tak nie zrobicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę dystansu do wszystkiego i jakiegoś "złotego środka" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że to bardzo indywidualna sprawa i jeżeli mimo młodego wieku czujesz, że to już, to weź ślub. My się pobraliśmy dopiero przed trzydziestką i dla nas to był odpowiedni moment. A wesele zorganizowaliśmy sobie w Chacie z Zalipia w sarnowie. To był nasz wyjątkowy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×