Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Iść czy nie iść...?

Polecane posty

Gość gość

Witam potrzebuję pomocy w takiej sprawie. Dostałem zaproszenie na wesele, zaprosiła mnie przyjaciółka którą znam od pierwszej klasy podstawówki i cały czas utrzymujemy taki sam kontakt. Dodam że od niespełna roku mam dziewczynę która też ją zna tak samo jak ja. Wszyscy razem przebrnęliśmy przez 12 lat szkoły i zawsze trzymaliśmy się razem z kilkoma innymi osobami (taka paczka). Pytanie jest takie czy wypada mi iść na to wesele...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamiodzio
zdecyduj na kim Ci bardziej zależy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćj
Dostałeś zaproszenie z osobą towarzyszącą? Jak tak to weź dziewczynę i idź. Jak nie to nie, ale wyjaśnij pannie młodej przed ślubem powód swojej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to ja dostałem jako osoba towarzysząca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twojej dziewczynie będzie bardzo przykro jeśli pojdziesz z inna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj samej zainteresowanej czyli dziewczyny co o tym sądzi. Ja nie miałabym problemu z "wypożyczeniem" chłopaka siostrze czy bardzo dobrej koleżance na studniówkę itp., ale twoja dziewczyna może nieakceptować takich wyjść z koleżankami z zazdrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie iść. Wypijesz i nie wiadomo, która z dziewczyn po tym weselu będzie twoją dziewczyną. No chyba, że ryzyko ci się podoba, to powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka wykazała się totalnym brakiem taktu zapraszając zajętego faceta i to jeszcze swojej niby-koleżanki. NIE IŚĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×