Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Niezależna kobieta nie potrzebuje mężczyzny w swoim życiu

Polecane posty

Gość gość

Mężczyzna to tylko dodatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesto to zbedny balast, nie dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, im jestem starsza tym bardziej zauważam, że faceci nie są mi potrzebni do szczęścia. Prawda jest taka, że większość kobiet jest z facetami głownie dla kasy albo naiwnie wierzy w te romantyczne bzdury... Dopóki się nie rozczaruje. Kobieta, która dobrze zarabia i przestała wierzyć w "księcia z bajki" nie będzie potrzebowała faceta do szczęścia. Lepiej już kupić sobie psa czy uroczego królika. Faceci to tylko rozczarowania, egoizm i wieczna, prymitywna, mecząca żądza seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedne bez bolca dostaja pier.dolca, a drigie dla bolca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a trzecie nie dostają piertolca ani dla ani bez bolca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwazam podobnie jak wy, zwłaszcza patrzac na zwiazek moich rodziców, ojciec ktory robi wszystko dla siebie, spotkania z kolegami, sport, lezenie, piwo, tv, mama która pracuje na etat jak ojciec, zarabia nawet wiecej niz on, wszystko ogarnia dom, zmywanie, gotowanie, sprzątanie i jego fochy ;/ nie znosze mojego ojca, boje sie ze moj facet robiłby tak samo, dla tego jestem singielka, faceci to beznadziejni egoisci, lenie, hedonisci :O ci prawdziwi wygineli na wojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt, dziurę może zatkać sztucznym bolcem z wypustkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci maja oiertolca na punkcie swojeho bolca. Serio myślicie że wasze zwiedle kikuciki robią na ktorejs wrazenue? Chyba na nimfomance ktora zechxe każdego, mnie facet nigdy tak nie zadowolul jak ja sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O facetach można myśleć dopiero gdy kobieta jest niezależna i ma całkowicie stabilne poczucie własnej wartości, akceptacji dla samej siebie. Wtedy facet może się przydać i umilac czas. Jesli coś nie wyjdzie to świat się nie wali i żyje się dalej. Jak kobieta szuka w mężczyznie nie wiem np. ojca albo Zbawiciela i rozwiązania wszystkich problemów to jak wyjdzie klapa jej życie przestaje istnieć i dupa wielka. Związek nie powinien być sensem życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chcę faceta głównie po to by miec potomstwo, inaczej sie nie, nie chce tez sama z invitro, bo lepiej jak beda sie wychowywać w pelnej rodzinie, z ojcem. Chcę miec dwojke lub trójkę, czekam na odpowiedniego kandydata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"fakt, dziurę może zatkać sztucznym bolcem z wypustkami" x Jeżeli już uciekasz się do takich 'argumentów' to wiedz, że kobiecie nie jest potrzebny ani sztuczny ani prawdziwy bolec do osiągnięcia orgazmu, nieuku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziurę można zatacza czym się chce. Naprawdę przeceniacie znaczenie fiuta. Potrafisz cokolwiek dać kobiecie poza tym? Mam wrażenie że dla was nic innego nie istnieje. Przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby oni jeszcze tym fiutkiem umieli operowac :D my kobiety mamy mozg troche wyzej niz wy, także seks nie jest dka nas tak wazny, nie zaprzata naszej uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pie'rdolisz, albo jesteś brzydką, aseksualną lafiryndą xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. To po prostu ty jesteś niedojrzalym szczylem który jeszcze myśli że związek polega na codziennym wielogodzinnym pieprzeniu się. Jak dorosniesz to może wtedy zmadrzejesz i zrozumiesz mentalność kobiet z IQ trochę wyższym niż u karyny które prawdopodobnie preferujesz. Chociaż też nie powiedziane że zrozumiesz bo niektórzy zawsze pozostają debilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 30l, kobiety szukam dla miłości, spędzenia życia razem co do seksu czułbym się gorszy gdyby go nie dawała ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz 30 lat ten od bolca? To możesz pora zachowywać się jak na wiek przystało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie inny ale ma racje widzę po mamie jak ma problemy ze snem z braku meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzynasty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ssij jaja sukwo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ssaniu jaj przez kobietę inna niż prostytutka to możesz pomarzyć. O fajnym związku tym bardziej. Zwykły gownojad spędzający życie w piwnicy. Żal mi ciebie. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a ty kto? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karyna to twój temat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre kobiety rodzą się z p*****lcem i żaden bolec nie ma tu nic do rzeczy. Kiedyś twój mikrus sflaczeje a ty zostaniesz jedynie ze wspomnieniem pustego bzykania. Tego ci życzę. jak każdy ceniący c***a ponad wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezależna kobieta sama sobie trzepie kapucyna i nikogo nie potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten temat napisała karyna pewnie. Ona jest zranioną dziewczyna przez sebow. Nie zaznala prawdziwej miłości i myśli, że zarabiajac 2 jest niezależna. Pieniądze to nie wszystko, trafiacie na złych samców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to w takim razie 90% jest "złych", tylko szkoda, że na początku udają "dobrych" i zupełnie innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostan lesba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzynasty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak co chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×