Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Nowo poznana dziewczyna

Polecane posty

Gość gość

Poznalem ja przez mojego kuzyna. Znali sie wczesniej. Ona do niej tam startuje ale ona jak narazie go trzyma na dystans. Opowiadal mi o niej. Ktoregos weekendu poznalimsy sie i okazala sie bardzo fajna Kobietko ;) Zabawna seksowna:)Na imprezie bawilismy sie razem. Wiec pomyslalem ze napisze do niej pozniej. Z racji tego ze w ten weekend byla fajna pogoda napisalem jej czy by nie miala ochoty sie spotkac. Ona odpisala ze bardzo chetnie ale narazie jest ze znajmomi z ktorymi juz wczesniej sie umowila. Wiec napisala ze dojedzie do mnie pod wieczor. Odebralem ja ze stacji i dolaczyla do nas. Fajnie nam sie rozmawialo. Zaczelimsy zatrowac z kuzynem ze oboje sie o nia staramy! :D Jej sie to oczywiscie podobalo :) Ale jak wieczor sie zblizal zauwazylem ze co raz mocniej do mnie sie kleji. W samochodzie przytulilem ja i chcialem pocalowac ale sie odsunela. Wiec jak ja odprowadzalem do dzwi spytalem jej sie czy by nie miala ochoty isc ze mna na kolacje. Zgodzila sie. Teraz troche mysle o niej. Bo jak juz wspominalem jej bardzo zabawna:) ALe jak wy to widzicie? Dodam ze wczoraj do mnie napisala ze jednak nie da rady sie ze mna spotkac w sobote bo jest juz umwiona z ludzmi z pracy ( ida na kregle) I tylko dodala moze inny termin sie trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×