Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powiedzcie, jaki samochód.

Polecane posty

Gość gość
A maz nie moze ci doradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Która kia o długości nieco ponad 4 m jest samochodem komfortowym? Pisałem już wczoraj, żeby rozważyć bmw m135i lub m140i, a jeśli cena jednak ma znaczenie, to bmw 120i. Ma długość rzędu 4,3 m, może być w wersji 5-drzwiowej, przyspiesza jak trzeba, no i nie wyróżnia się, bo wszędzie na drogach Polski widać bmw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A maz nie moze ci doradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mąż nie może, bo jego zdaniem każdy powinien jeździć Q7 albo XC90, ewentualnie takim jak jeździ panamerą. Ja tego rozmiaru nie ogarniam. Baba jestem, mam swoje zalety, ale kierowanie ciężarówką nie jest moją specjalnością. Chyba jednak przymierzę się do jedynki BMW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do psychoterapeuty jak sama nie wiesz czego chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzy z Wrocławia
Kolego polecam SAAB lub OPEL VECTRA lub INSYGNIA. Duże wygodne auta z mocnymi turobosilnikami tylko trochę palą no ale jak masz pieniądze to mały problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzy z Wrocławia
A Saaba przestali produkować tylko dlatego że Szwedzi przerzucili sie na przemysł lotniczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to gdzie kupię nowego SAABa? Ja nie chcę samochodu po organiście spod Norymbergi. Ja chcę z polskiego salonu, zawsze tak kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj w internecie wielka bizneslomen :-( smiechu warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieliśmy dwie hondy oba civiki, Już nigdy nie wrócę to tej marki, przynajmniej w moim przypadku najbardziej awaryjne auto, drogie części i niesamowicie niesympatyczny serwis, który niczego nie umie zrobić porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam golfa 4, jest najlepszy. Samochód-marzenie bez napraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
golf4 ma ze dwadziescia lat! kurvfa takim szritem jezdzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz coś cichego i dobrego to może Prius IV toyoty? 122KM, maksymalna 180km. Wystarczy na autostrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, mój stary wątek się odnalazł. Nie kupię priusa, bo to samochód dla taksówkarza, a poza tym dla mnie pół metra za długi. Oglądałam nową fiestę w maksymalnym wyposażeniu, w sumie niezłe autko, ale jakoś tak brak prestiżu. Gdyby nie to, już bym go kupiła. Nadal szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko taksówkarze nim jeżdżą. Znajomy ma ten najnowszy model i woli poza miastem śmigać, bo jest na tyle długi, ze słabo się nim manewruje jak jest ciasno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może FSO Warszawa KOMBI? Cena samochodu FSO Warszawa 203 K 128 000 zł. Zakup bezpośredni w PP Motozbyt bez przydziału Rad Narodowych. Warunki sprzedaży ratalnej: wóz sprzedawany tylko za gotówkę. TO NAM SIĘ PODOBA Elastyczny silnik Duża przydatność do jazdy po drogach złych i terenowych Dość dobra widoczność Bagażnik dachowy jako wyposażenie seryjne Seryjne nadwozie pięciodrzwiowe, rzadko spotykane w europejskich modelach kombi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej pojeździć po salonach, pooglądać jakie są modele itd. W Częstochowie w Maździe - https://czestochowa.mazda-dealer.pl/ bez problemu pójdziesz na jazdę próbną. Tak najlepiej wybierac samochód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRECZ ZE SPAMEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekLi
Jeżeli szukasz czegoś większego to myślę, że możesz rozważyć Honda CR-V bądź coś trochę mniejszego jak np. Honda Civic, które nowe jak i może również używane znajdziesz w ofercie salonu HondaPlaza Warszawa, które są sprawdzone pod każdym względem technicznym, prawnym i blacharsko-lakierniczym. Z resztą wystarczy na początku, że zajrzysz na ich stronę internetową gdzie znajdziesz wszystkie informacje oraz cenę, więc jak coś Cię zainteresuje to wtedy umów się na wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli rozglądacie się za odpowiednią marką to polecam wam przyjrzeć się samochodom marki Jeep. Ich pojazdy są zawsze starannie wykonane i przemyślane. Polecam wam wybrać się do salonu samochodowego http://edmark.com.pl/ w Warszawie. Tam zakupiłem swoje auto w całkiem niezłej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośśśććć

Może elektryczny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papek

Corolla hybrid 2.0 z 180KM jest świetnym autem. Mocna i szybka hybryda ma sens 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axas

Jeżdżę tak samo dużo jak Ty, najczęściej citroenem c6 lub cactus 1.6 i tego ostatnie polecam. Nowy 80 tyś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzy_Gorzow
Dnia 5.09.2019 o 23:48, Gość papek napisał:

Corolla hybrid 2.0 z 180KM jest świetnym autem. Mocna i szybka hybryda ma sens 🙂

Nikt o tym głośno nie mówi ale auta elektryczne są bardziej niebezpieczne niż na benzynę.

Poza tym chcesz zaoszczędzić na paliwie to polecam skuter lub rowerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzy_Gorzow

Lub małe auto miejskie z instalacją LPG.

Wybór jest ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×