Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość od weekendu do weekendu

Jak tam nudziary? Znowu samotny weekend z kotem, winem, i gapienie w TV

Polecane posty

Gość od weekendu do weekendu

bo serial leci a dla was to jak kazanie i model do życia, ma być idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Nawet kot ma mnie w d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TV pierze kobietom mózgi a wino niszczy resztki ich komórek mózgowych odpowiedzialnych za zdrowy rozsądek, rezultaty widać na codzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, lezenie opalanie, tv, grill, ksiazka, gazetki o modzie i kosmetykach, malowanie paznokci, duzooooo czasu tylko dla siebie i impreza z kolezankami, tak mozna zyc :) a nie gary, bachory i narzekania faceta brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od wdychania lakieru
baby jako grupa to nudziary, tylko zakupy i seriale w TV, bleeeee.... co za pustaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepsze to niż pieluchy, gary, gotowanie dla chłopa I bachorów, byle się zgadzało z Polskim modelek bo co ludzie powiedzą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bardzo miło było. Cisza, spokój, W przeciwieństwie do weekendów z ex, z których pamiętam głównie stosy prania, zakupy, godziny przy garach. A to wszystko przy akompaniamencie wiecznych pretensji jaśnie pana. Wszystko ustawione pod jego całodzienne granie na komputerze. A w nocy znoszenie rozpychania się i chrapania. Nigdy więcej faceta w moim domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
następna trafiona i zatopiona, a na pierwszej randce myślała że to już ten królewicz, idealny i bez wad, a teraz KAŻDY facet dla niej jest be, hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez bylo miło, w damskim gronie najlepiej, bez kłótni,wyzwisk i niepotrzebnego stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty nie masz swojego życia że interesujesz sie życiem singielek po 30. musisz mieć nudne, samotne i beznadziejne życie. Żal mi cię. I tak nikogo tu nie obchodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od wdychania lakieru 2018.05.13 baby jako grupa to nudziary, tylko zakupy i seriale w TV, bleeeee.... co za pustaki baby jako grupa to nudziary hahaha :D To lacz sie w zwiazki i bzykaj sie z kolegami, z nimi jest wesolo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda o babach
gość dziś Tez bylo miło, w damskim gronie najlepiej, bez kłótni,wyzwisk i niepotrzebnego stresu >>> haha, w damskim gronie to dopiero jest sajgon, zazdrość, zawiść i walka między sobą jak kocice z pazurami, hahaha, baby między sobą są okropne, nie ma coś takiego jak przyjaźń między babami, jest zawsze tylko rywalizacja, szczególnie gdy w gre wchodzi facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja się nie interesuje tylko NABIJAM z ich beznadziejnego zachowania i dziecięcej mentalności, bidulki, często z problemami psychicznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby między sobą są okropne, nie ma coś takiego jak przyjaźń między babami, jest zawsze tylko rywalizacja, szczególnie gdy w gre wchodzi facet x bywa i tak, ale nie u kazdej. jak mówi, ze nie ma ochoty na portki w domu, to chyba wiadomo ze nie bedzie o nie rywalizowac.. ja juz od 11 lat po rozwodzie, i fakt ze czuje sie samotna, brak kolezanek, ale faceta.... buachachachacha. a problemy psychiczne? Jak z nim mieszkałam to beczałam srednio godzine dziennie, przez te 11 lat to chyba nie przebaczałam łącznie godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - ale widać, że po 11 latach samotność doskwiera a KOLEŻANKI nie zapełnią jej nigdy :P Narzekamy na facetów ale bez nich świat nie ma sensu. Taka prawda. Samotna kobieta NIC NIE ZNACZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co widać
samotna kobieta to jak więdnący kwiat z którego powoli opadają płatki i liście, bardzo przykry i przytłaczający widok, ale same się do tego sprowadziły przez niewypał(y) za który(e) same są winne z powodu kiepskiej analizy ( byłych? obecnych? ) partnera(ów), a teraz każdy facet jest oczywiście 'be'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydłubać oczy pazurami
gość dziś do czego ci koleżanki? do plotkowania? porównywania makijażu i garderoby? obgadywania innych? każda inna baba to dla was wróg największy od zawsze, przyjaźń między kobietami to powierzchowne uprzejmości lecz naprawde to jednak tylko fałsz i fikcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 30 i gram na konsoli, która chce się spełnić w kuchni i sypialni ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydłubać oczy pazurami dziś To przykre, że nigdy nie odczułaś/łeś prawdziwej przyjaźni. Prawdziwa przyjaźń jest czymś fantastycznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydłubać oczy pazurami dziś po twoim wpisie widać, że jesteś zgorzkniałą i zgryźliwą osobą. Pewnie z tego to wynika, że tak źle postrzegasz inne kobiety. Na szczęście oprócz takich jak ty, są fajne dziewczyny i kobiety i można z nimi gadać o wszystkich sprawach i tych dobrych i złych, a nie tylko o makijażu czy garderobie jak zakładasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - ale widać, że po 11 latach samotność doskwiera a KOLEŻANKI nie zapełnią jej nigdy jezyk.gif Narzekamy na facetów ale bez nich świat nie ma sensu. Taka prawda. Samotna kobieta NIC NIE ZNACZY. X nie bardzo rozumiem twoja wypowiedz, na jakiej zasadzie świat bez meżczyzn nie ma sensu? Kolezanki uwazam, ze jak ktos ma fajne, to jest super. Fakt, ze ja najbardziej tęsknię do czasów jak byłam mała, i mieszkałam z rodzicami, a zwłaszcza babcia na górze domu, która była cudowna. Moze sobie troche wyidealizowałam ten czas, ale było fajnie. o co ci chodzi, ze samotna kobieta nic nie znaczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydłubać oczy pazurami - ale bzdury gadasz. Kolezanki potrzebne na zasadzie zeby miec jakis kontakt z ludzmi, nie potrzebujesz czasem z kims porozmawiac? Moga byc tez koledzy, ale z tego co widze to faceci albo sie jakąs kobieta interesuja, albo jak sie do nich zagada to panikuja, ze sie na nich leci... I człowiek sie odezwie, a ci zaraz że są zajęci... cha cha. Moze to tez jest kwestia wieku, ze te młode pokolenia strasznie rozerotyzowane, ja jestem po 40 i juz mi te rzeczy nei w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj może i jest ale również rzadko spotykana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj buahahaha, dobra komedia, ale większość bab jest pusta jak puszka po coli, tylko zakupy, makijaż i .....może strojenie i świecenie doopą, tyle ich tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość która lepsza i ładniejsza
gość wczoraj dla bab jest ciągla rywalizacja z innymi babami i nie kłam bo piorun cie trzaśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj - ale głupoty... miałam kiedys kolezanki i nei rywalizowałam z nimi. O co bym miała rywalizowac? Ludzie sa totalnei p******i, czytam was to mi sie znowu odechciewa znajomosci. Jakies oblesne kutafony tu tylko siedza i myslą jak zasadzic ogóra.. dlaczego ten dział kafe sie obraca tylko wokół d**y? Powinno sie zrobic dział po 40, moze by juz było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak dużo lepszy od siedzenia z jakimś śmierdzącym facetem hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta woń ryby
to baby śmierdzą zdechłą rybą, w autobusie makabra z tym, szczególnie latem, bleeeeehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak faceta nie oznacza samotnego weekendu. Ja zawsze spedzam wolny czas tak jak chce i jest super. Facet jest mi zbedny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem o jakiej rywalizacji wy tu piszecie. ja tam nigdy z zadna kobieta nie rywalizowalam o zadnego faceta. nie chcialoby mi sie i nie jest to warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×