Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szuaknie nowej pracy i odejscie ze starej

Polecane posty

Gość gość

Witam, szukam nowej pracy. I mam pewne wątpliwosci. Zalozmy, ze nowy pracodawca mnie przyjmuje do pracy od 15 lipca. W takim ukladzie musze juz w maju u starego pracodawcy dac wypowiedzenie. Czy nowy pracodawca moze potem sie rozmyslic i powiedziec, ze jednak nie jestem potrzebny w nowej pracy i zostane na lodzie bez zadnej pracy? Czy w takim sytuacjach umowe moze wczesniej sporzadzaja? i czy moze np. powiedziec ze bede zarabial u niego 3 tysiace, a w rzeczywistosci beda to 2 tysie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, szukam nowej pracy. I mam pewne wątpliwosci. Zalozmy, ze nowy pracodawca mnie przyjmuje do pracy od 15 lipca. W takim ukladzie musze juz w maju u starego pracodawcy dac wypowiedzenie. -> nie musisz, możesz się zwolnić za porozumieniem stron Czy nowy pracodawca moze potem sie rozmyslic i powiedziec, ze jednak nie jestem potrzebny w nowej pracy i zostane na lodzie bez zadnej pracy? -> jak najbardziej (często tak robią) Czy w takim sytuacjach umowe moze wczesniej sporzadzaja? -> nie, ale może podpisać, że wtedy i wtedy planuje Cię zatrudnić i jak się rozmyśli, płaci jakieś odszkodowanie i czy moze np. powiedziec ze bede zarabial u niego 3 tysiace, a w rzeczywistosci beda to 2 tysie -> pewnie, bardzo często pracodawcy tak kłamią, lepiej mieć wszystko na piśmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-> nie musisz, możesz się zwolnić za porozumieniem stron tylko, ze moj pracodawca obecny sie nie zgadza na ogol na zwolnienie za porozumieniem stron. > nie, ale może podpisać, że wtedy i wtedy planuje Cię zatrudnić i jak się rozmyśli, płaci jakieś odszkodowanie ok, dzieki to jest wazna informacja. A czy czesto pracodawca sie zgadza na takie cos? Swoja droga to duza i dosc znana firma, wiec mam nadzieje, ze dotrzymaja slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×