Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Stopy koleżanki

Polecane posty

Gość gość

Marta to seksowna dziewczyna z mojej klasy. Ma małe cycki, ładna twarz i usta ogromną dupę, piękne nogi i seksowne stopki. W piątek ubrała sukienkę. Odsłoniła prawie całe nogi. Miała na nich rajstopki, które ukazywały piękno jej nóg. Cały dzień siadałem koło niej i patrzyłem na jej nogi i stopy. Na technice siedziała za mną i dla zabawy zaczęła mnie kopać stopkami. Złapałem jej stopę. Dotykałem górę jej stopy aż spytała co robię. Zawstydziłam die i puściłem. Po szkole poszedłem do Marty, żeby zrobić plakat. Gdy rysowała położyła się na brzuchu. Przede mną leżały jej nogi w rajstopach. Podeszwy jej stop były skierowane w stronę mojej twarzy. Musiałem zrobić zdjęcie. Ale zapomniałem wyłączyć flesza i odwróciła się. Zobaczyła mnie robiącego zdjęcie jej stopom! Zaczęła na mnie krzyczeć. Wytlumaczylem jej co sadze i jej nogach u stopach. Po jakimś czasie pozwoliła mi dotykać nogi i stopy podczas gdy będzie rysowała. Zdjąłem jej spódniczkę. Miała czerwone prawie stringi. Jeździłem rękami po jej nogach. Długo je piescilem. Gdy już nie sytzrzymywalem wyjąłem penisa i zacząłem się masturbować do jej stop. Ostatecznie moja sperma wytrysnęła bajek stopy. I w tym momencie do jej pokoju weszła jej mama. Zobaczyła Martę bez spódnicy i mnie wyciekającego penisa o jej stopy. Spytała co tu się dzieje. Po wytłumaczeniu odebrała to normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×