Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaki model telefonu?

Polecane posty

Gość gość

Poszukuje fajnego i z dobrymi parametrami telefonu do 1000 zł. Sprawdzam w komórkomacie i pokazuje mi głównie i phony, Samsungi i Xioami. Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iphone odrzuć - za niska cena by kupić coś konrketnego. Pytanie do czego będzie służył? W tej cenie dobrymi wyborami są np. Xiaomi Mi A1 lub Honor 8 który znajdziesz w sklepach takich jak sferis/emag pod warunkiem że zależy ci na dobrej jakości zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Prime 18x9 LTE wygląda całkiem fajnie, ma ktoś go już może? Jak pierwsze wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Ci Xiaomi, dokładnie tego https://www.al.to/p/408131-smartfon-telefon-xiaomi-redmi-5-plus-64gb-dual-sim-lte-black.html prawie 6" ekran Full HD+, procesor Qualcomm Snapdragon 625, Android 7.1, 64 GB pamięci no i ma naprawdę solidną baterię. Oczywiście też obsługuje LTE i ma nakładkę MIUI 9. No i spokojnie mieści się w widełkach cenowych. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat tego Prime'a zamówiłam, jutro ma właśnie do mnie przyjść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak się sprawuje ten Prime? Bo sama zastanawiam się nad tym czy go kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShapedBox
A co myślisz o Huawei P10 Lite http://www.play.pl/telefony/huawei/huawei-p10-lite który ma w sobie 2 aparaty przedni i tylni 12/8 Mpix, wiświetlacz 5.2 cala, czytnik linii papilarnych (mega wygodne do odblokowywania telefonu) i przede wszytskim bardzo wygodny i czytelny UI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też kupiłam sobie ten model Prime'a, jestem bardzo zadowolona z niego jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×