Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamaa09

3 tyg noworodek nie przybiera na wadze

Polecane posty

Gość mamaa09

Mój Misio dzisiaj skończył 3 tygodnie, ale nie przybiera na wadze, karmię go tylko piersią :( czy któraś mama miała podobnie ze swoim maluchem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak mialam i skończyło się na dokarmianiu mm. Dziecko było tylko na piersi, wisiało non stop i w szpitalu przez kilka dni zjechało z wagi 350 g, a po kolejnych 8 dniach w domu przybrało 30 g. A być może wcale, bo waga była z przychodni a nie szpitala i mogła być inna kalibracja. Może Twoje dziecko nieumiejetnie ssie. Ponoć u mnie tak było. On źle to robił, laktacja była słaba. Dziecko musi przybierać, żeby móc się prawidłowo rozwijać. Taki maluch przybiera około kg na miesiąc. Jeżeli nie masz w okolicy dobrej poradni laktacyjnej i szans na naprawę sytuacji, to mysl nad tym mm. A co lekarz na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:47- prawda. Tak male dziecko musi przybierac na wadze. I to wlasnie wtedy najwięcej. A dziecko ma zoltaczke? Moczy pieluszki ?spi spokojnie ? Tak czy siak cos jest nie halo, poradz sie lekarza, poloznej lub w poradni laktacyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa09
moim zdaniem dobrze się przysysa, położna środowiskowa tak stwierdziła, na początku to aż poranił mi brodawki..lekarz dał mi jeszcze tydzień, jak nie przybędzie to pewnie skończy się na dokarmianiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa09
moczy pieluszki normalnie, żółtaczki nie miał..może mam za mało mleka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie bylo tak samo skonczylo sie na mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze np odciagaj mleko laktatorem i poobserwuj ile ml on zjada na dobe ? Moze ssie nieefektywnie. Possie, zasnie i tak w kolko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A slyszysz jak przelyka jak ssie? Ile minut ssie tak faktycznie ze slyszysz jak przelyka a kiedy zasypia i tak sobie " ciumka"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laktatorem może nie odciągnąć wcale. A jak nawet jej się uda i da w butelce, to to może być koniec chęci na pierś. Poradnia albo mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaa09
Laktator omijam z daleka, raz spróbowałam i bolało jak cholera..staram się go odstawiac jak widzę że zasypia podczas karmienia. A to przelykanie jakoś mi ciężko usłyszeć, a ulewa mu się też zdarza niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem skąd jesteś ale w Warszawie w Damianie przyjmuje świetny neonatolog! Mogę dać Ci do niego kontakt jak zechcesz. Kompleksowo zajmie się maluszkiem. Ma naprawdę świetne podejście i jest specjalistą w tej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×