Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czuły i namiętny

Tak, jestem desperatem bo chce kochać i być kochany

Polecane posty

Gość czuły i namiętny

i nie ma w tym nic złego. Gdzie jest mój damski odpowiednik? Moja druga połówka? Odezwij się bo szukam cie i potrzebuje tak jak tu mnie. Przytulmy się i płaczmy razem, lepsze to niż osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego będziecie płakać? Nie lepiej wskoczyć do łóżeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuły i namiętny
gość dziś będziemy płakać bo płacz to prawdziwe UCZUCIA a teraz mało kto je ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też byłem idealista i wierzyłem w taka miłość, niestety jak ty kochasz prawdziwie to patrzysz przez różowe okulary, nie widzisz jak druga osoba powoli cię wykorzystuje a jak już zobaczysz jest za późno. Miłość to syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popłakać, to Ty sobie możesz iść co najwyżej na kozetkę swojego psychologa, facet. W życiu trzeba być szczęśliwym, zadowolonym, usatysfakcjonowanym - trzeba nauczyć się takim być, cieszyć się wszystkim wokół, a nie być taką płaczliwą ciamajdą. Poza tym, płacz jest negatywną emocją, niekoniecznie szczerą, więc odradzam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, chętnie z Tobą popłaczę. Ja też chcę kochać i być kochana a prawdą jest, że obecnie rzadko kto ma prawdziwe uczucia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez sensu szukasz drugiej połówki, żeby razem z nią płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat? Bo to dosc istotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Prawda jest taka ,ze kazdy czlowiek chce kochac i byc kochanym;-)....kazdy z nas potrzebuje milosci jak powietrza ,czy to jest mezczyzna ,czy kobieta.;-) Jesli chcesz sobie poplakac to placz...dzieki temu" oczyszczasz swoja dusze" lez nie nalezy sie wstydzic....mysle ze jestes wrazliwym czlowiekiem,moze to wynika wlasnie z tego,ze szybko sie wzruszasz;-) Ja jednak lubie sie smiac niz plakac,wiec wole plakac ze smiechu(szczescia) i tego tez Ci zycze:) abys przy swojej partnerce nie musial wycierac lez ,ani Ona przy Tobie...tylko zebys znalazl polowke swego serca, bys poczul co to jest milosc ,radosc i szczescie;-) A to dla Ciebie; https://youtu.be/YzrPTYtAono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole silnych facetow niz mazgajow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajka o 19
gość 2018.05.18 "trzeba być" czyli trzeba udawać i żyć iluzją, a wewnątrz być wrakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety teraz jest mało "męskich"= zdecydowanych facetów. Same gamonie, "przegrywy" i życiowe ofermy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlochj jeśli chcesz
gość 2018.05.18 Bez sensu szukasz drugiej połówki, żeby razem z nią płakać. Zgłoś "Aby się umieć cieszyć trzeba też umieć płakać" - autor nieznany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babe trza lać
gość dziś Wole silnych facetow niz mazgajowjezyk.gif Zgłoś >>> głupie pissdy, jak dostajecie takich którzy leją was po mordzie to narzekacie że was biją, babom nigdy nie dogodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby to debile do kwadratu
gość dziś "męskich" pozamykałyście w ZK za pobicia, głupie pissdy, a teraz "męskich" szukacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a ja lubie roohać cípe, więc gejowo mi nie pasuje, więc będe roohał cípy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×