Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Powrót po przerwie

Polecane posty

Gość gość

Hej, Jakoś dwa tygodnie temu poklocilam się z moim najlepszym przyjacielem. Byliśmy w relacji friends with benefits i było nam w niej bardzo dobrze. Po przyjaźni przyszły czułości i tak się to rozwinęło w ni to związek ni to kolegów. Zawieszeni w niczym trwalismy rok. Ostatnio poklocilismy się, bo ja nadal uważałam że podstawą jest głęboka przyjaźń, a on sprawiał wrażenie że zależy mu już tylko na seksie. Po czasie powiedział mi że wystraszyl się takiego głębokiego zaangażowania. Zawiódł mnie i zranił. Powiedziałam że mam go dość oraz wiele innych rzeczy których teraz trochę żałuję. Zawsze był niedostępny emocjonalnie, a ja nie walczylam za bardzo żeby to zmienić, bo no przyjazn. Bardzo starałam się nie wykraczac za bardzo poza tą strefę, emocjonalnie w każdym razie. Powiedział że powinnam była walczyć o to żeby coś z niego wydobyć. Ja chciałam urwać kontakt, zrobiłam to. On mówił że nie chce tego, że chce mieć dalej najlepsza przyjaciółkę, żebyśmy małymi krokami wracali do siebie, żebym dała mu szansę. No i przechodzimy do sedna. Już jestem gotowa. Wiem że chce mieć go jako przyjaciela, bez tych dodatkowych bonusów jak ustaliliśmy. Tylko jak po 2 tygodniach widywania się codziennie i nawet nie spoglądania na siebie mam to zrobić? Jak mu pokazać że już chcę kontaktu. Jak zacząć cokolwiek? Pomóżcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×