Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem kobietą, a nienawidzę ślubów i wesel...

Polecane posty

Gość gość

Czy tylko ja tak mam? Nie lubię całej tej ceremonii, uważam ślub za sztuczny obrządek, zwłaszcza w dzisiejszych czasach kiedy jest tak dużo rozwodów. A wesele choćby nie wiem jak fajne by było, to ja się męczę i nie lubię całej tej atmosfery... Sama nie zamierzam brać ślubu, zresztą jestem typem osoby, który nie znosi bycia w centrum uwagi, więc nawet sobie siebie nie wyobrażam w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz być obecna tylko przy Bogu nikt na wesela cie ciągnie przymusem, a do Boga masz zawsze wstęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię wesela ale jak ktoś ma psuć swoim zachowaniem głupim lepiej żeby nie szedł na nie. Moja mama zamiast bawić się dobrze, siedzi jak dyrektorka wszystkich obserwuje . Jak mam bawić się jak ktoś ma mnie czy innych ograniczać zaborczością ze mam nie pić mam uśmiechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Nie tylko Ty, wesele to najgorsza impreza jaką człowiek był w stanie wymyślić : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nienawidzę wesel. Sama nie zamierzam mieć, zostaje mi tylko ślub w tajemnicy. Nienawidzę tych wszystkich j*********h ludzi, którzy ciągle każą mi tańczyć, chociaż tego nienawidzę i każą mi chlać wódę chociaż mówię, że nie piję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×