Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wisnia_85

Zakazany owoc.

Polecane posty

Gość gość
A co nie tak z mężem że myślisz o innym? Wychodził sobie związek z Tobą, a Ty uległaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mężem dobrze mi się układa. Nie kłócimy się. Lubimy ze sobą spędzać czas,ale jesli chodzi o seks to chyba się trochę różnimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czy Ty kochałaś go na początku tak jak on Ciebie? Czułaś pożądanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal go kocham. Jest najlepszym przyjacielem. Seks był ok. Teraz wkrada się nuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skok w bok a i w domu będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można spróbować "zakazanego" owocu z mężem. Kiedyś okazało się że obydwoje udajemy przed sobą nawzajem przyzwoite i ustabilizowane osoby. Wyjazd, luz i oderwanie się od codzienności i otoczenia, trochę odwagi - na wyjście wyszykowałam się w zadziornym stroju, nie jakimś tam szczególnie wyzywającym, ale bez bielizny - widoczny brak stanika. Wyzwoliło diabełki, mieliśmy seks poza hotelem. No i się zaczęło, okazało się że to nas kręci. Potem nie trzeba było już szukać urozmaiceń poza związkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super. Mój mąż zachowuje się jakby nie rozumiał moich fantazji. Raz nawet mnie wyśmiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mówię otwarcie czego oczekuję. Już nie chce mi się starać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czy go pożądałaś? Piszesz bez entuzjazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie masz fantazje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wczoraj 12.18, ale tu mnóstwo hejtu i bajek wypisano, Wiśnia 85 nie daj się zwariować tym ''radom'', decyzje musisz podjąć tylko sama, ja to przerobiłam i powiem że nie żałuję tego, przeżyłam wspaniałe chwile z innymi Panami, ale rodzina jest najważniejsza, wiem i zdradzam dalej ale robię to dyskretnie i tak żeby nie urazić tym męża, oczywiście nie wie o niczym, z nim seks mam raz w miesiącu przez 2 minuty a reszta to nuda w łóżku. Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×