Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzil

wegiel w interencie

Polecane posty

Gość dzil

Czy kupowanie wegla w workach po 25 kilo ma sens? Co znajde w srodku czy na pewno wegiel bo mam obawy. Tak się zastanawiamy czy będę w stanie podnieść te 25 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRYCHON
Ma. Bo samo kupowanie jest proste klikam w sklep internetowy i dostawa po 4 dniach. Spalam węgiel sztygar i powiem ze nie jest bardzo dobry. W worku sam wegiel kamienny bez domieszki brunatnego, bez kamieni i żelastwa. Nawet mialu nie ma tylko tyle co się obtlucze. Worek spokojnie podnoszę na kilka sekund i sama przesypuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren45
sama obsluguje mój kociol od kilku lat i wiem co niektórzy wsypują do workow i co monz aw nich znaleźć. Długo szuklama ekogroszka który by mi odpowiadal i znalazłam jakiś czas temu. Ten ekogroszke sztygar wart jest swojej ceny. Czysciutki wegiel kamienny o sporej mocy. Widze ja po mniejszej ilości wsypywanych workow i dluzym efekcie cieplych grzejnikow. Widzialam ze w sklepie maja spora promocje wiec już zacieram rece zaoszczedze około 500 złotych na dużej dostawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My się teraz przeprowadziliśmy do domku, kocioł od http://sklep.metalvit.pl/ zamowiliśmy a węgiel normalnie na tony, to najwygodniejsza i najtańsza opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TadeuszWW
Ja zamawiałem węgiel przez internet i jak najbardziej jestem zadowolony. Jeżeli również szukasz rozwiązań wysokiej jakości to polecam zwrócić uwagę na ofertę hurtowni KGM gdzie znajdziesz wyłącznie wysokiej jakości produkty w świetnej cenie i jednocześnie o bardzo dobrych parametrach jakościowych. Natomiast jeżeli interesują Cię też informacje z rynku opału to polecam zajrzeć także na ich bloga https://kgmhurtowniaopalu.pl/blog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×