Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tylko pedały golą jaja i okolice penisa

Polecane posty

Gość gość
To dlaczego wymagasz depilacji od kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Męski facet jest owłosiony włącznie z ptaszkiem ale co może wiedzieć zniewieściała pisda z ogolonym ptaszkiem haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:17 Nie wysilaj się głupi trollu. Jak widać włosy łonowe nie chronią przed głupotą. Im więcej będziesz pisał na temat pedałów tym bardziej jestem przekonany że jesteś jednym z nich. A przez brak golenia okolic intymnych chcesz być bardziej męski. Mam dla Ciebie złą wiadomość, to czy masz włosy tu i tam nie czyni cię bardziej męskim to jest w głowie. A Ty masz w swojej tępej łepetynie zero męskości, zakładanie takich tematów nic Tobie głupcze nie pomoże na kompleksy pedale nie ma lekarstwa. Kończę tą jałową dyskusje, życzę szczęścia nie zapomnij ze swoim chłopakiem o zabezpieczeniu. Ps. Ty robisz za kobietę czy on? Ha,ha,ha..... :-P:-P:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbys ciulu zyebany pracowal w tepm 30st + odziez ochronna czyt. Gruba jak ekwipunek polarny, przy palniku ktory zieje ogniem i wsrod setek ton nagrzanego zlomu to bys kurła depilowal a nie tylko golil!!! Biurowy debil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:29 :-D w punkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pedałek się oburzył idź się tam roochaj ze swoim chłopakiem zniewieściało pisdo z ogolonym chujem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyzna z ogolonym chujem wygląda jak ciota zniewieściała pisda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pedałku twój chłopak goli ci włosy na nogach, rękach, dupie, klacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ω:-D Ω dbałość to nie to co myslisz.Jak wy od kobiet oczekujecie depilacji to nam milej też pieścic wasze wdzięki jak nie są owłosione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nieogolone jajca wyglądają jak u psa:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:48 Mój pies jest bardziej męski od ciebie. Umyj te śmierdzące jaja bo czuć na kilometr kupą, tak to jest jak się to robi z innym facetem. B-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ;Mężczyzna z ogolonym ch*jem wygląda jak ciota zniewieściała pisda smiech.gif; Dla ciebie to i tak bez znaczenia możesz być najbardziej owłosiony w całej okolicy nadal będziesz zniewieściałą pizdeczką. Pewnie każdy cię na osiedlu stuka hłe hłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to twój pies lubi twoje jajca lizać a fuuuuj ale męski to go lubisz bo męski:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiedziała się tu kobieta, jeśli chce być pieszczony, ma być ogolony. Nic więcej w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tego pedale że się nie golisz i masz tam włosy, nadal jesteś pedał i nic tego nie zmieni. Wyczuwam cioty na odległość, jesteś pedał na sto procent. Nie gol się co kogo to obchodzi bałwanie możesz sobie na czole wytatułować napis ; samiec alfa ; a i tak nic to nie zmieni. Męskość co coś więcej jak wygląd. To sposób bycia, zachowanie nie wystarczy się nie golić cioty takie jak Ty tego do końca swojego marnego życia nie pojmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dokładnie odwrotnie, tylko pedały się nie golą bo się ukrywają ze swoją irientacją. Myślą że w ten sposób są bardziej męscy :-P Więc leszczu barwy goń się :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być orientacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiające zainteresowanie gejami przez założyciela tematu oraz obrońców tezy o kłako-męskości, zwykle oznacza to kryptogejostwo. "Włosy łonowe chronią przed zakażeniami" hehe... chyba gdy bakterie są wielkości kota albo jeździsz doopą po zaoranym polu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autora tematu, ty jesteś pedał i mało istotne że się nie golisz. Śmierdzi ci z japy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:04 Pedała to dziennie widzisz w lustrze, ciotooo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Wypowiedziała się tu kobieta, jeśli chce być pieszczony, ma być ogolony. Nic więcej w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CZytam ten wątek i zastanawiam się ze smutkiem z jakimi kobietami zadaje się autor tematu?... Choć z drugiej strony określenie "laski" wiele tłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://m.fotosik.pl/zdjecie/643bf957d3b7f6a7 Ja też często się tak depiluję bardo lubię gdy mam gładziutką skórę bez owłosienia czuję się bardziej nagi raz mnie widziała takiego koleżanka i stwierdziła że wyglądam super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogolony facet... nie ma niczego bardziej aseksualnego dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałem kolegę tak wydepilowanego i tak mi się spodobało że od tamtej pory depiluję się systematycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śpię z bratem w jednym pokoju i zawsze wieczorem gdy szedł spać rozbierał się do naga i widziałem że miał dość obfite włosy łonowe i wogóle na całym ciele aż któregoś wieczoru rozebrał się i oniemiałem z wrażenia był cały wydepilowany jajeczka i penis pięknie wyglądały pozbawione owłosienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idioci,temat też idiotyczny - niech się goli kto chce,kto nie chce ten się nie goli - ja się nie golę -po chuj się tam golić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×