Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CZY DAC MU SZANSE ? ZACZELO SIE OD SEKSU

Polecane posty

Gość gość

zaczelo sie od seksu na 1 spotkaniu ( ja 31 on 32) , bylam pijana i nie wiele pamietam ... Wczoraj spotkalismy sie u mnie w domu na kawe ( nie bede tego tlumaczyc bo byl w czasie swojej przerwy w pracy ). Na nic nie naklanial , prawil komplementy , w sumie mi sie podoba. Jak sie Wam wydaje znajomosc zaczeta seksem ma szanse przetrwania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie, tym bardziej, że teraz czeka, przyjdzie miesiączka, czy nie. Oto jest pytanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ciaze na pewno nie ma szans , to totalnie odpada... spotkalismy sie po 2 tygodniach od momentu kiedy to sie stalo. co innego mnie zastanawia , czy to nie przekresla od razu zdrowej relacji. Od pol roku jestem samai takiego przypadku nie mialam , zeby sie z kims po prostu przespac bez zobowiazan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian F
ja tak poznałem moją żone, kamping, alkohol i seks wieczorem, potem za tydzień pierwsza randka, haha, jesteśmy małżeństwem 15 lat i mamy 4 dzieci i dalej nieziemski seks, więc tak, można zacząć związek od seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczna część związków tak się zaczyna, jak było przyjemnie i jest między Wami chemia to nie ma się nad czym zastanawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, chemia jest ważna, z resztą można się "docierać" ( haha, gra słów w tum słowie nie jest przeznaczona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jest miedzy nami chemia i polubilam go , bo na nic nie naciska, Teraz kazde z nas wyjezdza na dlugi weekend czerwocwy wiec bedzie to proba czy ciagnie nas na tyle do siebie :) Zeby sie spotkac znowu po tygodniu rozlaki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×