Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dziewczyny lubicie dominować faceta?

Polecane posty

Gość gość

Hejka, pytanie zadane do dziewczyn. Lubicie dominować nad facetem? Sprawia wam to przyjemność? Czy takie coś jest dopuszczalne czy to koniecznie on musi dominować? Jak jest u Was? Zgodziły byscie się żeby być nad nim i traktowac go jak pieska? Co sądzicie o tym żeby potraktować go jeszcze niżej i zrobić z niego wycieraczke do swoich stóp czy butów? Jakie jest Wasze zdanie? Chodzi o jego fetysz stóp, uwielbia jak sie z nimi mu coś robi. Namawia mnie żeby zrobić z niego dywan po którym będę chodziła, skakała. Zgodzić się? Ja tam nie mam nic przeciwko ale nie wiem czy to zdrowe, jak jest u Was? Chcielibyście mieć takiego pieska który bd za Wami chodził i prosił o upokorzenie z Waszej strony? Prosi mnie na kolanach i otwiera buzię żebym mu naplula do niej, bo podobno to go podnieca.. Normalne to jest? Zrobiłam tak i w sumie poczułam się jak królowa, czułam że mam nad nim całkowita kontrolę, czy to ze sie zgadzam na to jest ok? Co zrobić? Chodzi za mną i całuję mnie po stopach, wkłada głowę do moich butów i wacha, prosi o moją sline, on zwariowal czy ja tez? On tak się zachowuje tylko podczas stosunku, normalnie jest spokojny i niczego nie robi takiego, wydaje się na całkowitego normalnego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×