Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aylala

Gdzie warto jeść będąc na Lotnisku Chopina?

Polecane posty

Gość Aylala

Hej dziewczyny, lecę w czerwcu z dzieciakami na wakacje z Chopina, ale będziemy długo czekać na samolot, więc trzeba będzie coś tam zjeść... polecicie jakiś lokal gdzie można dobrze zjeść? Nie chcę kupować dzieciom mcdonalda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babonitka
Bijanka, polska kuchnia, smaczne jedzenie, świeże i przygotowywane na miejscu. Bardzo polecam pierogi albo kopytka, moje dzieci zawsze są zachwycone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garaska
Albo Atmosphere. To w sumie nowa restauracja, działają od kilku tygodni, ale jest ok, smaczne jedzenie, naprawdę świeże, no jak na lotnisko to rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cristale
Czy ktoś z Was słyszał o restauracja Akademia w Warszawie. Mogę ją z czystym sumieniem polecić każdemu kto nie wie gdzie zjeść dobrze, w świetnej atmosferze i klimatycznym wystroju. Ponadto warto tam zorganizować również imprezę rodzinną czy firmową. Profesjonalna obsługa zadba o każdy detal i sprawi, że będzie to niezapomniana chwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja właśnie najbardziej polecam McDonalda :) przynajmniej świeże i nie zaplacisz jak za złoto :) ceny na lotnisku w tych wszystkich knajpach są chore!!! A mi zdarzyło się dostać salatke ze starej,zwiednietej sałaty.Zresztą kto normalny za zwykłą mała kanapkę płaci 25zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landrynka89
Myślę, że jakbyś szukała przykładowo dobrej restauracji w Warszawie to zdecydowanie warto wybrać się do Bubbles. Wysokiej jakości dania, wartościowe, świeżutki i ładnie podane to nie jedyny plus. Oczywiście kulturalna obsługa i sam lokal też robi spore wrażenie. Także na pewno warto odwiedzić to miejsce :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×