Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gdzie ta poczwara

30stki plus są w większości nudne, zero w nich życia

Polecane posty

Gość gdzie ta poczwara

jaki tego powód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty masz jakis problem ze sobą czy jakas swiadoma trzydziestka kopneła cie w zad, ze ciagle zakladasz te tematy?skoro sa takie nudne to po co sie o nich rozpisujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba cie cos ugryzlo i chyba wiem juz co ,twoje wielkie ego zostalo zaatakowane przez poczware 30+,ktora odmowila ci sexu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ta poczwara
seks z 30stką to jak czytanie statystyk finansowych na giełdzie, NUUUUUUUDNE, a seksu mi żadna 30stka nie odmawia bo 30stki nie nadają się na seks ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metoda amatorska
seks dla 30stek to jak lot w kosmos, 1500 czynników musi się zgadzać i gwiazdy odpowiednio ustawić aby nawet zaczeła o tym myśleć, zgroza, dlatego wole beztroskie 20stki które wiele o tym nie myślą tylko jeśli mają ochote to robią to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz sie poczwaro,kobiety po 30- stce sa bardzo kobiece ,zmyslowe i dojrzale do prawdziwej milosci.;-) Byc moze takiej nie spotkales,albo jestes bardzo uprzedzony.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ta poczwara
gość dziś gdzie one są? może nie wychodzą na ulice tylko czekają na pełny księżyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spuść z krzyża chłopie. Moja rada. Za darmo. A działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczwara Pelnia akurat sie zbliza,wiec masz duze szanse spotkac pelna zycia kobiete po 30-stce....hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 23 lata a jestem nudna, bez zycia i z depresja, ale uogolniasz. W kazdym wieku mozna byc nudziarzem. Ty mi wygladasz na takiego bo uogolniasz na podstawie wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to rozpisywanie sie o energii seksualnej 30, co was to obchodzi w ogole, kobieta nie chce to jej dajcie spokoj, a tak w ogole to 20 maja wiecej oporow bo czesto wiecej kompleksow i mniejsze doswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie one sa? Sprawdz, moze za drzwiami stoi,albo w szafie sie ukrywa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 7po4
gość wczoraj ja mam 23 lata a jestem nudna, bez zycia i z depresja, ale uogolniasz. W kazdym wieku mozna byc nudziarzem. Ty mi wygladasz na takiego bo uogolniasz na podstawie wieku > ty dziecko jesteś w złej części forum, tu dział "PO 30", nie przed 30, ty mając 23 chyba powinnaś rozróżniać. Pozatym że jesteś nudna to twoja opinia i własna ocena ( pewnie nietrafna ), bo dla kogoś z boku możesz być po prostu normalna bo taka go interesuje. Ale jeśli porównujesz się do pustych lalek barbie które co weekend ćpają, chlają i dają du'py w kiblu w disco, to może wydawać ci się że jesteś "nudna" i nie taka "przebojowa" jak te puste patologie. Co znaczy być "bez życia" dla ciebie? Co oczekujesz? Depresje masz z jakiego powodu? Jakie możesz mieć problemy i z czego depresje w wieku 23 lata i mieszkając prawdopodobnie nadal z rodzicami? Zabrakło w sklepie twojego ulubionego koloru lakieru do paznokci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastik fantastik
gość wczoraj tylko 20stki są najczęściej na temat przynajmniej otwarte, a z 30stką to jak wyprawa do dentysty i wyrywanie zębów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj ja mam 23 lata a jestem nudna, bez zycia i z depresja, ale uogolniasz. W kazdym wieku mozna byc nudziarzem. Ty mi wygladasz na takiego bo uogolniasz na podstawie wieku Zgłoś Jak masz nadwage 30kg bo się zapuściłaś to co ty chcesz? pasztety zawsze miały pod górke, weź się w garść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja była żona jest po 30 i jest bardzo towarzyska, w ostatnim półroczu córka naliczyła 16 facetów którzy ja zaliczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może prowadzi burdel na boku aby dorobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2:42 nuuuudziarz pisze bo sie wyswietla na forum, a co mi tam :P jaki dziwny czlowiek. lakier do paznokci? bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie porownuje sie do takich co ty piszesz, tylko do normalnych osob. ale ty wiesz lepiej. typowy szowinista janusz. milego hejtowania kobiet o 3 nad ranem. to takie ciekawe i pelne zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i moja depresja wyglada tak, ze wole wrecz nie jesc :) nie dosyc ze nudziarz to jeszcze z mala swiadomoscia. i jeszcze uwaza, ze jego zdanie sie liczy.... pizda w necie kozak w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na takich jak ty tylko poleci wlasnie patologia, wiec sie na nia nie zamykaj a te ktore maja wiecej oleju w glowie jak ta wyzej uciekaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie ta poczwara wczoraj seks z 30stką to jak czytanie statystyk finansowych na giełdzie, NUUUUUUUDNE, a seksu mi żadna 30stka nie odmawia bo 30stki nie nadają się na seks oczko.gif Ja mam 31lat i jestem lepsza w lozku niz jako 20 latka , z prostej przyczyny -doswiadczenie :) Wiem co lubie , jak lubie i mniej sie wstydze.. W tym wueku kobieta zna lepiej swoje cialo i realizuje potrzeby ... 20 latka naslucha sie kolezanek i robi wszytsko zeby faetowi bylo dobrze :p Stad pewnie Panowie wola taka dwudziestke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałbym podzielić się z wami pewną historią i sex spotkaniem z kobietą mieszkająca zaledwie 300 metrów od mojej ulicy. Znajomy z wojska polecił mi tę strone https://firead.org/link/14/40464853 każdy jego kumpel w woja umawia sie z tymi laskami chodzi o sex bez zobowiązań Mam żonę trochę otyłą i sexu tez nie mam z nią za czesto bo sie wstydzi swojego ciała, także sie wkurzyłem i sie zarejestrowałem na tej stronie , znalazłem kobietę która chce sexu bez zobowiązań wiec napisałem i co po 3 dniach sie z nia spotkałem choc sie obawiałem, poszliśmy od razu do hotelu na omówiony darmowy sex było wyśmienicie byłem chyba ze 3 godziny w hotelu, dziewczyna spokojna nieśmiałą i fajna a do tego taka jak ze zdjęcia, jej sie również sex ze mną spodobał obiecała ze sie spotkamy i czekam na telefon ona tez ma partnera ale za granicą wiec ma łatwiej bo ja muszę sie kryć ale co mi tam życie jest krótkie wiec jak zona sie dowie to nic nie tracę bo dzieci tez z nia nie mam. doszedłem do wniosku ze warto sie seksualnie spełniać niż leżeć obok kłody która nie chce rozchylać nogi... Bądźmy samcami alfa bzykajmy w miarę rozsądnie , moje życie sie zmieniło i nastawienie do niego po tym spotkaniu mam nadzieje ze jutro zadzwoni i znowu będziemy sie kochać w samochodzie lub hotelu a jak nie znajdę inną laskę z tego portalu bo już pisze z 3 kobietkami także pozdrawiam chłopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z taka suka bys sie nie nudzil spuszczam sie na jej zdjecia i wysylam do niej, ma w swojej galerii ta jest sliczna I ma 30 lat i jakie ma piersi taka to by pomacac mozna masz tu zdjecie od niej ze zbiornika https://zapodaj.net/d0dc6415cd871.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydki ale inteligentny
Kolego masz racje bo kobiety po 30tce to albo mężatki targające zakupy (mąż w domu popija piwo przed tv) albo stare panny znudzone monotonią życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolego masz racje bo kobiety po 30tce to albo mężatki targające zakupy (mąż w domu popija piwo przed tv) albo stare panny znudzone monotonią życia. x To chyba u ciebie na wsi. Proponuję pojeździć trochę po świecie. A facet po 30 potrafi tylko chlać piwsko i pierdzieć przed tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie powyższych postów życia nie znacie panny lat 20 - to takie troszkę kłody same nie wiedzą czego chcą bzykać się i część ,natomiast panie po 30 ce to czysty seks spontaniczność doświadczenie i pełna satysfakcja jak i akceptacja dwóch spragnionych siebie ciał , ale cóż panowie młodzi jesteście waszym celem jest to aby zaliczyć pannę ewentualnie pojechać na ręcznym.mlodosc zadzi się swoimi prawami ale nie koniecznie rozumem i doswiadczeniem, pozdrawiam wszystkich bajkopisarzy i anonizatorow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety są nudne ogólnie, choć małe wyjątki są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może brakuje im seksu. Seks bardzo pomaga poprawić zarówno psychiczne samopoczucie jak i zdrowie organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czysta przyjemność jest ok
brakuje im seksu bo traktują go za poważnie, troche wyluzujcie dziewczyny, nie każdy seks musi prowadzić do ślubu ani nawet do związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×