Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćautorka26

11 miesięczniak nie siedzi

Polecane posty

Gość gość
Górna granica siadania to 9 miesięcy, 10 to już raczej coś nie halo. Olałabym niedouczonych pediatrów wiecznie każących czekać nie wiadomo na co. Twoje dziecko potrzebuje skierowania na rehabilitację. Jestem mamą dziecka z problemami wyczuloną na wieczne, nigdy niekończące się "dawanie dziecku czasu", aż samo zaskoczy. Nic się samo nie zrobi. Tak samo denerwują mnie rodzice uważający, że 2-latek który nie umie pokazywać palcem ma jeszcze czas, a 3-latek mówiący 3 słowa to norma. Naprawdę niektórym rodzicom należy pogratulować dobrego samopoczucia, tylko dzieciaków szkoda. Działaj, nie czekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautorka26
Ja uważam podobnie że trzeba reagować bo na co mam czekać ? Już dostatecznie długo czekałam i nie widzę od miesięcy by coś się zmienialo w kwestii siedzenia Dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz kazde dziecko ma obnizone wzmozone napiecie miesniowe x No chyba jak dasz sobie wmówić, że tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widzę od miesięcy by coś się zmienialo w kwestii siedzenia x No właśnie o tym wcześniej pisałam, że jeśli matka widzi, że miesiąc, dwa, trzy, nie ma postępów, to wtedy warto się skonsultować z kimś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przechodziliśmy przez to samo. Początkowe lekarze mówili, że każde dziecko rozwija się inaczej, w innym tempie ale nie powinniśmy się martwić, mijały kolejne miesiące a mój maluch dalej miał problemy z siedzeniem, dopiero dzieki rehabilitacji zobaczyliśmy postępy. To była klinika Damian w Warszawie. Jakby ktoś chciał to dajcie znać, dam Wam kontakt do naszej Pani Doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×