Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość okularnik

Jeśli kobieta pociąga mnie intelektualnie to mniej istotny jest jej wygląd

Polecane posty

Gość gość okularnik

ale jeśli jest nudziarą to nawet miss świata może być i jest bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nosie prawda facet zawsze stawia na wygląd kobiety żeby się chwalić przed kumplami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli facet ma dziewczynę by się chwalić przed kolegami to oznacza jedno- musi dojrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wzrokowcy wygląd nr.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stukam dziewczynę, która jest niestety nie za piękna i gruba, za to świetnie mi się z nią rozmawia i ogólnie jest bardzo inteligentna i świetna z charakteru kobieta. Staje mi na samą myśl o niej, ale nie potrafię się przełamać żeby ją przedstawić kumplom albo rodzicom. A to trwa już dobre pół roku. Sam nie wiem co począć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba sam nie najlepiej wygladasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wręcz przeciwnie, jestem wysoki dobrze zbudowany i dość przystojny. Wcześniej miałem same bardzo ładne kobiety, ale w tej nie pociąga mnie wygląd a wnętrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos cie w niej jednak musi pociagac skoro jestes w stanie uprawiac seks? :p moze lubisz grubsze? ciesze sie, ze tacy mezczyzni istnieja, juz tu sie naczytalam ze nasza jedyna wartoscia jest wyglad i mlody wiek, najlepiej nie miec wlasnego zdania, zycia, byc robotem na zawolanie faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszczerydobólu
19.50 Czyli jesteś z lekka puszysta ,ale masz wnętrze,a przynajmniej tak uważasz. Jesteś po 40tce czy grubo po trzydziestce?;) Niemniej zainteresowałaś mnie. Fajnie piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wcześniej mi to do głowy nie przyszło, ale przez tę dziewczynę się zorientowałem, że rzeczywiście pociągają mnie grubsze. Poza tym z żadną mi tak dobrze w łóżku nie było, chociaż właściwie nie o to chodzi w tej relacji - ona mnie po prostu pociąga intelektualnie, uwielbiam z nią rozmawiać, nic mnie w niej nie denerwuje. Dziesięć razy bardziej wolę być z taką kobietą niż ze ślicznym pustakiem na pokaz. A nawiązując do reszty, to myślę, że jeśli facet chce mieć przy sobie ubezwłasnowolnioną potulną idiotkę bez własnego zdania to pozostaje mu współczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerydobólu Mam równe 30, ona ma 35 :) Dziękuję, staram się to sensownie ubierać w słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grube są obleśne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj W nosie prawda facet zawsze stawia na wygląd kobiety żeby się chwalić przed kumplami Zgłoś kompletne bzdury i dobrze o tym wiesz, szczególnie gdy chodzi o facetów na poziomie nie o bydło pospolite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj o tym właśnie jest temat, że jeśli pociąga intelektem to wygląd jest mniej znaczący, oto idealny przykład na żywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już lepsza koślawa
nie ma nic gorszego niż nudna baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×