Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gośćmagda

Czy wypada kupić czekoladki na przeprosiny?

Polecane posty

Gość gośćmagda

Od paru miesięcy pracuje w firmie ,gdzie szefostwo było bardzo za mną. Pomagali mi , często szli mi na reke. Nigdy nie miałam doczynienia z tak świetnymi pracodawcami. Ostatnio mialam gorszy dzień - odezwałam się opryskliwie do szefa nie swiadomie przy wszystkich współpracownikach-nie dogadywaliśmy się jakoś szczególnie dobrze nigdy - ja przyjaźniłam się z prawą ręką szefa. Myślałam ,że dając mi polecenie żartuje i najzwyczajniej w świecie je zlekceważyłam i z uśmiechem pod nosem palłam komentarz (okazało się ,że nie żartował a odebrał moje zachowanie jako przejaw lekceważenia i braku szacunku -nie chciałam by zabrzmiało to jak zabrzmiało). Po jakimś czasie gdy był sam poszłam przeprosić. Wyjasnilam sytuacje. Powiedział mi ,że on do mnie z sercem na dłoni a ja w niego kamieniami i że zrobił się momentalnie "taki" malutki . Zapytał na co teraz moje przepraszam jak i tak nie cofnie tego, jak się poczuł. Atmosfera zrobiła się bardzo gęsta -zwlaszcza między mną a moimi współpracownikami po tym incydencie. Myślę nad zrezygnowaniem z pracy , choć jest mi bardzo szkoda - dawno nie spotkałam się z tak świetnym miejscem pracy i tak świetnymi pracodawcami.... odchodząc chciałabym jeszcze raz przeprosić go, podziękować za wszystko im i myślałam o wręczeniu mu jakieś bombonierki,ale nie wiem czy wypada. Zbieram się aby jutro to zrobić i na samą myśl chce mi się płakać , ale nie wytrzymuje powoli już psychicznie :( wypada czy nie wypada? Dziękuję za obiektywne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×