Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasialukasik

wybór wozka spacerowego..

Polecane posty

Gość gość
A czemu konkretnie pompowane? Nie lepiej piankowe? Ja bym poleciła Ci ten od Lionelo https://www.al.to/p/412625-wozek-spacerowy-lionelo-elise-dark-grey.html ponieważ jest niezwykle zwrotny i praktyczny. Posiada lekki i prosty do złożenia stelaż, przednie koła umożliwiają łatwe manewrowanie i większą zwrotność wózka. Amortyzatory znacząco ograniczają wstrząsy podczas jazdy na nierównej nawierzchni. Do tego pasy, daszek z okienkiem i dołączona torba. Samą spacerówkę również łatwo się składa i staje się niezwykle kompaktowa. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilax
Ja mam wózek z anex sport z opcją 3 w 1 i ogromnie się ciesze, że na niego postawiłam. Świetnie się prowadzi, łatwy w obsłudze, bezpieczny i wygodny dla dziecka. Dodatkowo bardzo fajnie się prezentuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaS
Również mam anexa i bardzo sobie go chwalę. Wózek sprawdza się w każdej sytuacji i na każdej pogodzie. Idealne połączenie nowoczesności i wygodny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myśmy się w anexie sport dopiero co przesiedli do spacerówki i bardzo nam pasuje, duzo miejsca dla maluszka, dobra regulacja i pasów i siedziska, obszerna budka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×