Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

|Zostać mamą w wieku 45 lat? To byłoby pierwsze moje dziecko.

Polecane posty

Gość gość
Ha ha ha wynaturzenia ,sama jesteś wynaturzona gościu..jprdl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19'08 przecież to skrót myślowy ! Chodzi o śmiertelne choroby ,po co używać medycznych okresleń.Tobie nie wystarczy skrót? tzn.nie masz zadnej wiedzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym wieku to lepiej adoptować niż ryzykować że urodzi się chore. Rozumiem że ktoś chce dziecko, ale za wszelką cenę...a jest tyle małych dzieci które chcą mieć mamę i tatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabela powyżej bardzo ciekawa -kobieta 23 lata ryzyko Downa 1:1000 kobieta 45 lat ryzyko 1:22 . Różnica ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tyle jest małych dzieci"- akurat małych dzieci do adopcji nie ma.. Poza tym większość ludzi chce mieć genetycznie własne dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rób, co Ci serce podpowiada i nie przejmuj się gadaniem bab. Możliwe jest urodzenie zdrowego dziecka w tym wieku. Ryzyko zespołu Downa mają kobiety w każdym wieku. To jak loteria. Jakby kobiety po 45 roku życia nigdy zdrowych dzieci nie rodziły, to ok, ale przecież normalnie rodzą. Poza tym kwestia organizmu. Jeśli jesteś zdrowa i czujesz się na siłach, możesz być jeszcze matką. Nieraz młode kobiety są w gorszym stanie, niż te starsze. Jak się o siebie dba, to młodym się jest dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczepilyscie ZD a tu jest ryzyko wielu innych bardzo ciężkich chorób gdzie zycie dziecka zależy od stalej dożywotniej opieki rodzica, czy innej osoby trzeciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś , taaaa, wiekszosc to modelki min 8/10 z iq ponad 100, juz to widze.Ja akurat nie chce wlasnych genow powielac, nie mam szans na wysokojakosciowe dziecko, lacznie z charakterem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×