Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosia6728282

Zaufane sklepy online

Polecane posty

Gość Gosia6728282

Hej, Ja wiem ze to kolejny post o zakupach i każdy poleca inny sklep ale chciałabym sie podzielić moimi wrażeniami odnośnie zakupów online. Fakt jest dużo sklepów online ale w tych co kupowałam to zawsze była słaba jakość ubrań ale trafiłam na sklep z dobrymi jakościowo ubraniami, miła obsługa (doradzają w wyborze - nie naciągają klienta) i ubrania jak na zdjeciu Jak by Wam brakowało jakichkolwiek ubrań to polecam www.holly.com.pl ❤️❤️❤️ I słucham Waszych opinii apropo odzieżowych sklepów online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez polecam www.holly.com.pl Dla mnie są teraz liderem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość6799
Duży wybór, dobre materiały i znane marki tylko w Holly Fashion Shop Strona: www.holly.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość One Kiss
Ja też sprawdzam opinie w internecie . A co do zaufanych sklepów online dla mnie bardzo dobrym jest sklep Nico. Częste promocje, poza tym za same zapisanie sie do newslettera dostaje się 10 % rabatu na zakupy. https://nico.com.pl/1398-odziez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z własnego doświadczenia mogę Wam polecić sklep luxusowi w tym sklepie internetowym kupuje buty marki Casadei czy Baldinini. Za każdym razem jestem zadowolona z zakupów, a na samo zamówienie nie muszę długo czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim najbardziej zaufanym sklepem jest www.Stonki.com.pl - można znaleźć tam prawie wszystko, co jest ogromnym plusem. Tak samo przemawiają za mną tamtejsze przeceny i promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malazosia123
Ja natomiast polecam sklep https://www.grafplus.pl/ mają duży wybór rzeczy na oryginalny prezent jak też odzież bardzo fajnej jakości. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka92
ja tam bardzo polecam sklep Nico. Bardzo często sa promocje czy wyprzedaże. Mają też sklep stacjonarny w Krakowie w Modlnicy. Tam np moge skorzystac z drobnych usług krawieckich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka ja najczęściej kupuję poprzez https://domodi.pl/ lub przez bezpośrednią stronę producenta danej marki. Jednak w domodi masz od razu porównanie większości marek, więc jest fajnie i możesz sobie wybrać coś co Ci najbardziej będzie odpowiadało. Są tam np. marki typu Bodyflirt, Lee, Cropp, Crossjeans czy wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyjcie na multu.pl ! ;) Bardzo niskie ceny, a dobra jakość. Wysyłka błyskawiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszgrab1
Ja oczywiście poza stronami bezpośrednimi do producentów to bardzo lubię korzystać z ofert platformy ceneo.pl Ostatnio kupiłem tam sobie bluzę firmy Lee, rozglądam się za jeansami Cross.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×