Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zaproponował żebym zrobiła mu loda.

Polecane posty

Gość gość
A czy wy lubicie jak partnerka połyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam smakować spermę mojego pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam loda do końca, ale gdyby połknęła to nabrałbym do niej obrzydzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odetnij sobie. Jak możesz cały czas mieć przy sobie coś tak obrzydliwego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nabrałbyś obrzydzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja zawsze łyka jak pelikan:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak robisz loda :) całego bo duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym mu zrobiła. Jak już tak miło zapytał?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta po trzydziestce
Co sądzimy? Ze z Wami jest tak jak w tym kawale o Churchillu i Lady Ashley . To czy jesteś dzivvką koleś już wie. Teraz tylko bada twoje umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwką? A on taki święty, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zwykle facet może sobie roochać na boku wszystko co popadnie, ale jak kobieta ma ochotę na romans, to od razu dziwka? Brak słów.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zwykle facet ... ale jak kobieta ... Czy to nie jest efekt powszechnego przesądu, że facet to po prostu świnia, ale kobieta to jednak co innego. Dlatego ten szok poznawczy w kwestii kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dzioba i po krzyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ulżyj kolesiowi, w domu pewnie tego nie dostaje:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleś pewnie ma za mało seksu z żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to widzę tak: Facet nie dostaje w domu tego czego chce więc szuka kogoś kto mu to da. Jednak jeżeli tot rwa tak długo to może być to dość skomplikowane. Teraz moja personalna opinia. Jesteście w zwiazkach i ryzykujecie ich zniszczenie, oraz jeżeli macie dzieci to również ich krzywdą (chociaż chciałbym aby tak nie było), uważam iż jesteście podłymi ludźmi którzy stawiają życie erotyczne ponad wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Servinero Nie zauważasz współwiny żony. Jej się nie chce i to wystarczy! A jeśli jej nie starcza czasu, to niech inaczej ustawi priorytety. Niech na 1, no może 2 miejscu ustawi tą potrzebę męża, której nie zaspokojenie wręcz jest groźne dla rodziny. Niech rzadziej odkurza, czy pierze firanki. Do licha z drobiazgami. Niech nie szuka fałszywych tłumaczeń dla niechcenia. Tu staje na wadze losu rodziny jej niechcenie i jego chcenie. NIE JEST WINNA JEDNA STRONA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może masz rację, że jestem podła. Też się trochę tak czuję, ponieważ nigdy nie byłam typem puszczalskiej panienki. Mój mąż jest moim jedynym partnerem seksualnym. Muszę jednak przyznać, że mam dosyć chłodu ze strony mojego męża. Już nawet nie wiem jak to jest czuć pieszczoty. Mam 33 lata, raz na jakiś czas seks, który zawsze wygląda tak samo, tzn, od razu stosunek bez zadnej rozgrzewki. Trwa to wszystko górą 10 minut. Już tak po prostu nie potrafię. Rozmawiałam z mężem na ten temat już wielokrotnie, ale nic się nie zmieniło. I co ja mam w takiej sytuacji zrobić? Nie jestem jeszcze taka stara i mam swoje potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozmawiałaś, próbowałaś, nie pozwól, żeby Twoje wspomnienia z życia sexualnego, to 10 min. kopulacji i spać. Wybacz, ale penie czujesz się jak worek na spermę. O kobietę należy dbać, w sexie również. Zabawa zaczyna się od wzajemnego szacunku, starania się zaspokoić partnerkę. Nie wyobrażam sobie takiego traktowania. Współczuję i myślę, że jakaś odskocznia to dobra sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co nie zmienia faktu żę tacy ludzie jak szukają szczęścia gdzie indziej będąc już w związkach małżeńskich, są w mniejszym bądź większym stopniu wypaczeni. Nie odnoszę się dom tego czy mąż nie daje twego czego ona chce i na odwrót, ale to są problemy wewnętrzne i należy postarać się rozwiązać. Jeżeli problem narasta należy udać się do seksuologa, psychologa itd. Jeżeli mąż ma Cb gdzieś i pomiata tobą, cóż to może być twoje usprawiedliwienie i zamiast to ciągnąć dać sobie z nim spokój. Z drugiej strony ( bo moze mnie ktoś źle zrozumiał) kiedy powiedziałem że żona nie spełnia jego zachcianek , to ja tutaj nie obwiniam żony. Powodów może być wiele, może się tego brzydzić i co w tym dziwnego tak naprawdę ma do tego prawo. jeżeli szukasz uczuć a jegomość zadaje Ci takie pytanie to sobie raczej odpuść, bo tutaj nie ma czułości natomiast są niezaspokojone potrzeby bądź fantazje. Raczej wiem co mówię zewzględu na to kim jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy mąż wyjechał za granicę do pracy poznałam faceta w moim typie zaprosił mnie na kawę. W drodze powrotnej do mojego mieszkania zrobiliśmy mała przede i w ten czas spełniam jego Marzenie zrobiłam mu loda, ale gdy ujrzałem jego kupasa to sobie pomyślałam że chętnie bym go w mojej cioci chciała. mieć. Po wymianie paru zdań,szybko byłam pod nim wmoim łóżku, po paru posuwach na całego przeżyłam najmocniejszy orgazm Pomimo że już kilku facetów mnie posuwach, ale tak wspaniale byłam przez tego faceta zerznieta. Tak długo jak mąż był za Granicą spotkałam się z nim kiedy tylko chciał i mu stał, Teraz tylko pozostały mi wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z was zboczki, nie dziwię się że dziewczyny od was uciekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najprzyjemniejsze są na spacerze w plenerze, tak samo jak seks daje więcej miłych doznań na powietrzu niż w czterech ścianach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też lubię seks na łonie natury. Ten dreszczyk emocji... wrrr...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×