Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
nataszaprz

Jak wygląda edukacja w Wielkiej Brytanii ?

Polecane posty

Hej! Mam parę pytań dotyczących edukacji w Anglii...W lipcu przeprowadzam się do miejscowości pod Liverpool-em ,mam zamiar pójść do Secondary School ,bądź Grammary School. Mam 15 lat (druga klasa Polskiego gimnazjum) ,więc mieszczę się w KS4 i za rok będę pisała egzamin GCSE. Obecnie uczęszczam do dwujęzycznego gimnazjum nie mam więc problemu z j.angielskim ,a więc zdecydowałam się pójść do angielskiej szkoły.Ciekawią mnie jednak oranizacyjne sprawy czyli : 1.Czy to prawda ,że nie wolno opuszczać ani jednego dnia szkoły ? 2.Czy faktycznie edukacja jest tam na niskim poziomie ? 3.Czy dzieciaki w szkole są miłe ,czy raczej podchodzą sceptycznie do obcokrajowców ? 4.Czy są tam trzy semestry ? 5.Jak długo trwają wakacje i kiedy zaczyna się rok szkolny ? 6.Czy samemu wybierasz sobie przedmioty jakich chcesz się uczyć ? 7.Z ilu przedmiotów musisz napisać egzamin końcowy (GCSE) ? 8.Czy mundurki dzielą się na te które nosisz w okresie zimowym i te które nosisz latem ? 9.Czy mundurki to duży wydatek ? 10.Czy uczeń z innego kraju ma szanse dostać opiekuna ? 11.Czy książki są refundowane ,czy trzeba je samemu kupić ? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×