Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

koleś od UK który zakłada te wszystkie tematy

Polecane posty

Gość gość

Chyba został okrutnie skrzywdzony w uk stad taka nienawiść do tego kraju. Od kilku lat zakłada tu regularnie tematy gdzie wylewa swój żal i frustracje. Widać ze nie ma swojego życia, przyjaciół, szczęśliwej rodziny bo skupia się na ciągłym wylewaniu żółci co daje mu chwilowy upust emocji. Moim zdaniem to już zaawansowana depresja która trwa latami a wybuchy agresji przed komputerem nie są rozwiązaniem problemu bo jak widać cały czas zakłada nowe tematy. Żal mi go bo ma na prawdę smutne życie i nosi w sobor ogromny ciężar goryczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zwykły Lisowski troll pisowski który ma za zadanie zniechęcać młodych ludzi do wyjazdu za granice! Dostaje 10 gr od postaci więc ciągle podbija tematy. PiS ma całą armię takich trolli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden troll, zwykła menda z problemem alkoholowym, której nie udało się w życiu. Na tym forum mamy sporo księży, kleryków z seminarium, zbawiających świat. Zboczeńców. Tylko zwyczajnych ludzi mniej. Niech się rozpisują, oni nie dla pieniędzy, to dla nich terapia i sposób na życie. Innych życiowych celów nie mają, to chociaż dyskusję z samym sobą prowadzą. Tak, choroba psychiczna, a co myślałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol, menda z PGRu, który zapluwa się jadem, widząc, że inni mają lepiej od niego. Cwel, lokalny patriota, amator kaszanki, smalcu i kotleta schabowego. Niech mu ziemia lekką będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze? Gówno mnie obchodzi ta osoba. Ja mam super życie, on nie. I to się liczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz super zycie ale w simsach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy tu nie obrażajcie ludzi z chorobami psychicznymi. znam ludzi w Polsce i w UK też z różnymi dolegliwościami i oni jednak są, że tak to ujmę, "normalni". ogarnięci, kulturalni, pracują itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natomiast ten koleś jest ... tak skrzywiony, skrzywdzony itd, że nazywanie go chorym psychicznie jest obraźliwe dla "normalnych ludzi z problemami natury psychicznej" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też twierdzę, że nazywanie go psychicznym to schlebianie. On jest czymś o wiele gorszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On prawde pisze a was to boli dopomyje ze wam nie wyszło w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tobie wyszło??? Co to za kariera siedzenie na babskim forum dzień i noc i plucie jadem? Jaką uczelnię skonczyles żeby się tak spełniać zawodowo? W Toruniu u papy Rydza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie jest bingola żal. W końcu i tak zrozumie, jak bezsensowne jest jego życie. Co wtedy? Będzie pił, jak teraz pije, to oczywiste. Bez alkoholu takich tekstów, jakie on wypisuje produkować się nie da. Ale co dalej? Marskość wątroby? Koniec? Naprawdę mi jest go żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie nie! Im szybciej taka menda zdechnie tym lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy wyjechali ponieważ im nie wyszło w Polsce. Niektórzy chcieli się rozwijać jednakże polska nie dawała im takich perspektyw jak „zachód” . Innym przeszkadzała polska mentalność i wola bardziej przyjazne otoczenie. Takich powodów może być mnóstwo. To bardzo ograniczone myślenie „wyjechał bo mu nie wyszło” ale za to najbardziej przyjazne własnej samoocenie bo przecież „ja jestem lepszy bo zostałem - znaczy ze mi wyszło” Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie, że on tu siedzi przynajmniej od 2009 roku? Jego lamenty raczej się nie zmieniają. Kiedyś był zeta, teraz bingol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wy dalej z tym pijakiem dyskutujecie? Po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinni się nim zajac bo później takie psychole chodzą na wolności i kończy się tak jak z kajetanem p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj boli was dupsko ze w pl wam sie nie udało, oj boli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie chyba głowa boli ... dużo ludzi wyjechalo właśnie przez mentalność Polaków - są smutni, wiecznie niezadowoleni, wścibscy, wredni, zawistni. tylko by innym dowalić, oby tylko sąsiad nie mial lepiej niż ja, o ale ona gruba .. itd itp.\ wyjechalismy bo mielsimy taka możliwość; moglismy wrócić po pół roku, po 2 latach... ale spodobało się nam tutaj, więc jesteśmy w Szkocji 11 lat i jestesmy bardzo zadowoleni i szczęsliwi - i nie, nie "myjemu kibli" jak to lubisz e kółko powtarzać (ach jakie to nuuuudnee), ani d/u/p, ani garów. . pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten idiota nawet takiej roboty nie ma jak sprzątanie kibli. Pewnie żyje z renty która dostał na pierdolca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli ten idiota poświecił ponad 10 lat ze swojego życia żeby wylewać żółć? Za ten czas zdążyłby zrobic studia i wyjsc na prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sadze, zeta pisal ze ma dobre studia w Polsce, panstwowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne Jasne. Ja sobie mogę napisac ze jestem Papieżem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On studiował konsumpcję tanich win. I ma doktorat z wpływu denaturatu na jego zdegenerowany organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeta (teraz bingol) pisał dokładnie takie same głupoty. Kiedyś tylko się poryczał bo ktoś obraził jego matkę. Płakał że ona nie żyje i nie mamy jej obrażać. Więcej pamiętajcie, on może obrażać wszystkich ale my mamy mu matkę w spokoju zostawić. To nic, że wychowała jełopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna sie poryczec na forum :D bueheheheh debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie śmiejemy się pewnie był związany emocjonalnie z mamusia i do osiemnastki ssał jej pierś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zecie mozecie buty czyscic. To legenda kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obraziłam jego matkę to błagał żeby o niej źle nie mówić. Wtedy jeszcze popularne były zajerestowane niki. Tak czy siak to jego pięta Achillesa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tematy zaklada przemyslaw prawik.Kiedys zapomnial sie przelogowac. Hejtuje UK ,bo go nie stac na przyjazd tu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×