Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powrot z niemiec z dzieckiem do Polski

Polecane posty

Gość gość

Witam serdecznie. Z racji tego ze nie potrafie odszukac konkretnych informacji, szukam tutaj pomocy. Sprawa wyglada nastepujaco. 5 lat temu urodzilam w Polsce syna i bylam juz w zwiazku malzenskim. Pierwsze 2 lata to byl istny koszmar. Z racji tego ze ciagle klocilismy sie z mezem, rohzstawalismy, wracalismy do siebie, co chwile mieszkalam gdzie indziej. Dluzszy okres czasu u moich rodzicow ktorzy bardzo mi pomagali. Gdy syn mial nie spelna 3 lata ostatecznie postanowilismy dac sobie ostatnia szanse i wyjechac do niemiec. Wszyscy jestesmy tutaj zameldowani, ale mamy tylko obywatelstwo polskie. Niestety kolejny raz zawiodlam sie na mezu. do sedna. Moj maz jest osoba bardzo nerwowa. Nagminnie niszczy w zlosci rzeczy. wczoraj po kolejnej awanturze w obecnosci dziecka rzucil telefonem, strzaslal ekran, przy dziecku kpil ze mnie ze nie nadaje sie na matke i zone. Uslyszalam nawet ze ma ochote mi przypier...dolic. W domu wszystko robie sama. Z jego strony moge zapomniec o przytuleniu rozmowie itd. Pare miesiecy temu poznalam mezczyzne. widzialam go tylko raz ale sporo korespondowalismy. Wydaje mi sie ze to byla moja desperacja o czyjas uwage poniewaz ze strony meza jej nie mialam i nie mam. Z tym mezczyna kontaktu juz nie utrzymuje ale on mi to caly czas wypomina i twierdzi ze to ciagnie sie dalej. Mam dosc juz tego wszytskiego. Jego awantur, pretensji, rzucania przedmniotami i ponizania mnie nawet w obecnosci syna. Chce wrocic do Polski jednak on mi grozi ze zglosi to jako uprowadzenie dziecka. Ale jak skoro dziecko jest obywatelem Polski a przed wyjazdem obydwoje ustalalismy ze jedziemy na probe. Oczywiscie maz mi grozi ze nie zniszczy bo rzekomo nie wiem czego chce. Ja wiem. Milosci, stabilizacji i przedewszystkim poczucia bezpieczenstwa. Czy w takiej sytuacji moge bez jego zgody spokojnie wrocic do Polski? Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystąp o pozbawienie go władzy rodzicielskiej tyle a tak w ogóle to głupiaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×