Zarchiwizowany
Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.
Dzien dobry !!!
Przez
Gość Kawa z cukrem bez smietanki, w Po 30-tce (Życie dojrzałe)
-
Popularne
-
- 27 odpowiedzi
- 259 wyświetleń
-
- 140 odpowiedzi
- 1601 wyświetleń
-
Słyszałem, że ukraińcy chcą podobno spalić Polskę i wyržnąć polaków jak na Wołyniu Xd
Przez Owsicki2, w Życie uczuciowe
- 53 odpowiedzi
- 593 wyświetleń
-
