Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

albundy198

Alimenty rada

Polecane posty

Chce sie rozwiesc. Zona jest hamska,wulgarna,leniwa. Sprzatam,pracuje,gotuje,robie zakupy i zero szacunku i milosci. Mam dosc takiego zycia.mamy 2,5 letnia i 2 miesieczna corke.zona ma 1000 z programu 500+ i 1000 macierzynskiego. Zarabiam od ,2500-3000 zloty. Chce placic o d 700-1000 na dwojke. Czy sad przysta na to? Nie chce zyc w nedzy tyljo dlatego ze moja zona woli tv i fb zamiast porzadku w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ci dwa te same tematy na tym samym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego to ty masz jej płacić alimenty a nie ona tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki Ty biedny, zona paskudna, ciekawe skąd się wzięło 2 miesięczne dziecko? Nie pomyślałeś ile ma roboty przy dwójce maluchów. Szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zawsze facet najgorszy. Ludzie, kiedy to wasze głupie myślenie o zarobionej, styranej matce polce się skończy. A może baba faktycznie jest leniwa i chamska? Nie każda kobieta która urodziła dziecko jest aniołem, matką roku, wrażliwa dobra kobiecina poczciwa która nie ma sił bo tyra w domu 24/7. Chłopie idź do adwokata po.porade, zapytaj się niech Ci pomoże policzyć alimenty na podstawie zarobkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczenie nic mu nie da. Czy sie rozwiedzie czy nie - i tak ma dope z tyłu. I będzie w tę dopę bity i kopany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiedź dla gość z 19.31. Nie twierdzę, że facet zawsze winny. Jednak dziwię się że skoro żona paskudna, chamska i leniwa, to mąż spłodził następne dziecko. Chyba to nie było niepokalane poczęcie. Więc do seksu się nadawała, ale do życia już nie. Poza tym, drodzy Panowie. To kim się staje wasza zona czy partnerka zależy też od Waszego postępowania. A może taki charakter miała już przed ślubem? Jeśli facet widział, co się dzieje, to trzeba było zmykać zanim się spłodziło drugie dziecko. Alimenty byłyby pewnie mniejsze, a tego przecież nasz bohater boi się najbardziej. Nigdy nie jest tak, że tylko jedna strona jest winna. Mówię to, dlatego że sama tez jestem po rozwodzie. Nasz bohater stawia siebie w roli herosa, a żonę opisuje w najgorszych barwach. Chyba coś tu nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez zastanawia, dlaczego facet zrobił sobie drugie dziecko z taką złą kobietą. Chyba nie stała się taka z dnia na dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy to jest hiszpan - bo cie głupia qrqa niczym nie zarazi. A jak dobrze wycelujesz to jej trafisz w dziurke od nosa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Chyba nie stała się taka z dnia na dzień?" Pewnie że nie. Ale powinnaś zauważyć że kobiety to urodzone aktorki i kłamczuchy... - jak ma dziobatego ryja - to sie tak upudruje że myślisz ze ma gładkie lica - jak była rochana przez stado pawiana - to tak udaje pierwszy orgazm, że Casanova by sie nabrał. A jak trzeba to sie w język pogryzie żeby poplamić prześcieradło... - zanim na nią wleziesz - wydaje się aniołem. Jak z niej zleziesz... sama wiesz ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenada te ostatnie wpisy.Poziom? zero. Autor pyta o alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×