Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zarabianie poprzez przeglądarke bez wysiłku

Polecane posty

Gość gość

Od ponad dwóch miesięcy testuję wtyczkę do przeglądarek (Google Chrome lub Firefox), która pracując w tle wydobywa nam Bitcoina. Istnieje również aplikacja na Androida, która działa bez zarzutów i można kopać na jednym koncie zarówno na komputerze jak i telefonie jednocześnie. Wczoraj zleciłem swoją 3 wypłatę z tego serwisu, jak na razie wszystko zgodnie z 'obietnicami', bez żadnych problemów, weryfikacji, dodatkowych pytań czy innych sytuacji uprzykrzających życie, więc postanowiłem się tym podzielić z Wykopkami. Polecam tą wtyczkę dla osób, które pracują na komputerze (np. w korpo, szkole etc. gdzie możemy zostawić włączony komputer 24h na dobę i wtedy samo będzie kopało - wystarczy zablokować ekran i wyłączyć monitory - SPRAWDZONE :D ) - jeżeli potrzebujesz ukryć istnienie wtyczki a nie wiesz jak o zrobić to napisz do mnie a Ci pomogę :). NA CZYM TO POLEGA? Wtyczka mocniej absorbuje nasz procesor - przez co odbywa się 'miningowanie'. Nie jest to aż takie absorbowanie jak typowe koparki od BTC za 20 000 zł, więc nie ma co się martwić o zużycie sprzętu. Możemy sami ustalić moc z jaką ma nam kopać. Ja od początku lecę na 'high' i nie odczuwam ŻADNEJ różnicy przy użytkowaniu kompa. A użytkuje go do normalnych czynności (filmy, gierki, photoshop etc.) Na bieżąco (minimum raz w tygodniu) sprawdzałem, czy nie uszkadza to płyty głównej, procka lub grafiki - nic z tych rzeczy. Chociażby ilość FPSów w grach jest taka sam jak przed zainstalowaniem wtyczki. Na stronie nie ma żadnej opcji depozytu, żeby "podkręcić" nasz hashrate (ilość h/s), więc nic nie ryzykujemy zaczynając kopanie. Nie podajemy również swoich danych (możliwe połączenie konta z facebookiem lub google). W większości takich stron, trzeba najpierw zrobić depozyt, aby móc wypłacić - NIE TUTAJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracę możesz zacząć jeszcze dziś, w tym miejscu : ebrokerpartner.pl/polecajacy/dsT5F jako specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych i nie tylko. Praca zarówno dla osób z doświadczeniem, jak i bez. Najważniejsze jest dla Nas to abyś miał dobry kontakt z innymi osobami. Klientów możesz zdobywać zarówno wychodząc jak i nie wychodząc z domu. Z Naszego doświadczenia wynika, że najlepszym kanałem sprzedaży są portale społecznościowe. Nie musisz od razu zakładać fanpage, ale z pewnością warto to rozważyć. W pierwszej kolejności produkty możesz polecać swoim znajomym. Poniżej przedstawiam obowiązujący system prowizyjny : konto osobiste - 140 złotych konto firmowe - 180 złotych lokata - 144 złote pożyczka na 0% - 120 złotych pożyczka bez zaświadczeń - 225 złotych pożyczka gotówkowa - 2.5% karta kredytowa - 140 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×