Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile pieniędzy na 1 dorosłego i dwoje dzieci?

Polecane posty

Gość gość
Przecież ja nie chcę alimentów na siebie. Już o tym pisałam. Alimenty będą na dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minimalne na zycie w Polsce? Ponizej 2000 zl miesiecznie na reke zaczyna sie nedza. Miedzy 2000 a 3000 zl - skromne zycie (zapomnij o samochodach, komputerach, smartfonach, wakacjach, itd. szalenstwach - na to bedzie trzeba oszczedzac). I to jesli masz swoj dach nad glowa i bedziesz placic tylko czynsz, ogrzewanie, itd.. Jesli nie i bedziesz musiala cos wynajmowac, to powyzsze kwoty sa bardzo, bardzo skromne. Wiele zalezy oczywiscie od tego gdzie chcesz mieszkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tytuł brzmi "...na jednego dorosłego i.." , stąd pytanie. To spam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo zastanawiam się jaki powinnam mieć dochód żeby się utrzymać z dwójką dzieci. I nie chodzi tylko o alimenty ale o moja pensję także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 tysięcy chyba starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero co zakonczylo się postępowanie mojego kolegi - dostał 2,5 tys na 2 dzieci szkolnych. Nie zarabia zbyt wiele, bo średnio ok. 4 tys. do tego ma długi, bo pracuje na zleceniach i w miesiącach bez kasy jedzie na karcie kredytowej. Zastanawia się nad apelacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ma jakieś podstawy do tej apelacji? Bo to że mu się wyrok nie podoba to trochę za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki ze nie bedzie wstanie sie utrzymac za ochlapy wyplaty. Uwazam ze 500 zl na dziecko ali jest wystarczajace. Ale nieee, przeciez 500+ nie sa wliczane do dochodu. Dlatego 99procent madek ssa jak qwa druta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SSIE jak już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×