Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W jakich okolicznościach i sytuacjach osiągnęliście najszybszy orgazm w życiu.

Polecane posty

Gość gość

Niech się wypowiedzą kobiety i mężczyźni. Z krótkim opisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy jechałem pociągiem z Krakowa do Warszawy. W przedziale siedziała studentka za którą wyszedłem do WC. Była bardzo ładna gdy wychodziła z WC przytrzymałem ja iz powrotem wróciliśmy do WC. Tam zrobiła mi takiego loda, że doszedłem w kilka minut trysnalem prosto w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mnie rozprawiczyla 17 tka a ja miałem 20 w ramach gry wstępnej kazała sobie wylizać pupę a następnie miałem sobie zrobić ręką 5 sekund i pozamiatane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety! Wasz najszybszy orgazm i w jakich okolicznościach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhaha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy nasz trójkącik. Facet brykał z moją żoną a ja patrzyłem. Jak skończył ona została z rozłożonymi nogami. Wbiłem się i to by było na tyle. Pogłaskała mnie i powiedziała: - Misiaczku, nie wiedziałam, że tak to na ciebie podziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaliśmy z żoną sami w mieszkaniu gdyż teściowie wyjechali do babki mojej żony. Mieszkaliśmy jeszcze wtedy z teściami. Postanowiliśmy wieczorem wykorzystać to, że byliśmy sami. Zaczęliśmy uprawiać seks. Ja siedziałem na skraju wersalki. Żona usiadła na mnie w pozycji na jeźdźca przodem do mnie. Była wilgotna i podniecona. Nadziewała się na mnie. Ja pchałem po same jądra.Ta pozycja pozwala na głęboką penetrację. Było fajnie, ale to miał być dopiero początek naszych igraszek. Zrobiliśmy może z dziesięć wsadów i nagle usłyszeliśmy, że podjechało auto pod dom. To byli teściowie. Żona ze mnie nie zeszła. Dalej mnie ujeżdżała,ale szybciej. Krzyczała że dochodzi. Gdy teściowie wchodzili do klatki schodowej moja żona doznała orazmu. Ja też. Skończyłem w niej. Byłem bardzo zdziwiony. Nigdy wcześniej żona tak szybko nie skończyła. Powiedziała, iż bardzo podnieciła się myślą, że teściowie mogli nas nakryć na seksie i to spowodowało ten bardzo szybki orgazm, którego doznała zaledwie kilka minut po tym jak na mnie usiadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero zaczęliśmy się miziać a wtedy jej mąż wcześniej wrócił i... to był moment. Podnieca mnie świadomość, że bzykam mu żonę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem podobnie jak wyżej , kolega na chwile wyjechał a ja mu przeleciałem żonę mieliśmy orgazm jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parę lat temu erotyczna impreza w swingers klubie. Poznaliśmy ekstra parkę. Dziewczyna była jak marzenie. Śliczna, chętna i napalona a jej mąż w niczym nie przeszkadzał. Była z ładna. Jeden ruch i było po sprawie. To nie był mój pierwszy raz w takiej sytuacji a i tak nie dałem rady. Zupełny obciach. Wyszedłem na głupka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać po wpisach przygody z szybkim dochodzeniem mają mężczyźni. Drogie Panie kochajcie swoich mężów, partnerów tak szybko dochodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz na imprezce pijany rozebrałem się do naga w obecności trzech dziewczyn, nie mam się czym pochwalić mój fiutek ma tylko 10 cm jak stoi, dziewczyny zaczęły śmiać się z małego rozmiaru mojego fiutka, a ja złapałem w dłoń moją sterczącą pałeczkę i po dosłownie trzech ruchach ręką trysnąłem jak fontanna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam 16 lat i przyszedł chłopak do mojej siostry. Przez uchylone drzwi widziałam jak się całowali a potem rozpięła mu rozporek i wyjęła mu fiuta potem mu robiła loda tak mnie to nakręciło że włożyłam rękę w majtki i doszłam w kilka minut. Do tej pory a mam 21 lat nie miałam szybszego orgazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczas pierwszego seksu analnego z doswiadczona w tym kobieta. Wlozylem gleboko, wyjalem, wlozylem jeszcze raz i zanim wyjalem zostawilem wszystko w srodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogladalem pierwszy raz film Emanuel i była tam scena w której facet brał ją w samolocie od tyłu na fotelu. Pamiętam jak dziś fiut nie stał i gdy ona zaczęła jęczeć mnie zaswedzialo przyjemnie i miałem całe majtki w spermie. Miałem wtedy 13 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można omawiać ludzi o wydłużaniu penisa. Bujda na resortach. Ale cóż reklama dźwignią handlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×