Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdradliwy facetttt

Polecane posty

Gość gość

Cześć wszystkim,słuchajcie mam taki problem z moim narzeczonym.Sprawa wygląda tak,mój facet pracuje na delegacjach,ma dość zgrana ekipę z pracy (sami faceci), i tu problem założyli sobie grupę konferencji na fejsie i piszą durnoty, mało tego nawzajem się pobudzają, wszędzie robią zdjęcia jakiś dup,lasek,jeden z nich najstarszy to wgl stary cep który pewnie nie raz już zdradził żonę.jak to wszystko zobaczyłam to myślałam że się wściekne,zawsze ufałam mojemu facetowi ale teraz się to zmieniło. Narzeczony obiecał mi że on nie będzie wysyłał takich zdjęć i nie będzie komentował ale robi to nadal.jak się pokłóciliśmy to wygadał mi że on jest facetem że to normalne,że to ja powinnam się leczyć skoro robię o to awantury(np.tekst ale bym w niej zamoczył,ale bym ją zeszmacił),dodatkowo powiem że nasze życie sexualne jest naprawdę świetne i on jest wniebowzięty żadnej rutyny nie ma a pomimo tego robi mi takie coś.dodatkowo znalazłam w ostatnim czasie różne programy szpiegowskie na naszym kompie i moim telefonie. Naprawdę mnie to cholernie boli,bo gdy nie wiem że obejrzy się za jakąś laska to jest ok ale jak to wszystko czytałam i patrzę co wyrabiają to sama mam wątpliwości co robić dalej...czy warto to ciągnąć. Nie zdradził mnie tego jestem pewna,boli mnie to że daje przyzwolenie na coś takiego i bierze sam w tym udział,niby mówiąc że przecież musi być jak reszta i to dla jaj.mnie już męczą wszystkie te wyjaśnienia.te teksty typu ale bym ją zeszmacił ale bym w niej zamoczył to właśnie pisze ten starszy kolega,ale co mam pomyśleć jak moja cała ekipa na imprezę oczywiście bez kobiet...już mnie to wykańcza,rozmawiamy ale on nie widzi w tym nic zlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej pajaca bo inaczej będziesz olana . Jestem facetem uwierz mi. Teraz narzeczeni a co będzie po ślubie będziesz płakać po kątach a on i tak będzie robił co będzie chciał, niema rutyny w łóżku nie przejmuj się będzie, kwestia czasu takie życie z czasem wszystko się nudzi.pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×