Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imanta

Dziwny makijaż

Polecane posty

Gość Imanta

Ostatnio spotykam coraz więcej dziewczyn, które mają bardzo grubo namalowane brwi, czasem jeszcze jednakowej grubości na całej długości, i tak się zastanawiam: po co one to robią? Przecież to wygląda obrzydliwie, takie brwi na pół czoła. W większości przypadków ładniej by wyglądały gdyby już nic z nimi nie robiły. A tak...jakby do cyrku kandydowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zwolenniczką delikatnego makijażu, a już mocnych wymalowanych brwi to w ogóle nie będę komentować. No ale o gustach się przecież nie dyskutuje... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imanta
Mam nadzieję w takim razie, że tamta wróci ;) szkoda, żeby ładne dziewczyny się oszpecały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety są głupie i podatne na idiotyczne trendy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z brwiami jak nitki też modnisie wyglądały idiotyczne. A facet podążający za modą nie wygląda jak pajac? Puste łby nie mają płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od razu wiadomo, kto jest głupi, bo ma to wypisane na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingama
Tyle, że moda męska nie zmienia się aż tak bardzo, i mniej facetów się nią przejmuje. Nie znam osobiście żadnego, który by wertował Instagrama, szukając, jak powinna wyglądać jego twarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina46
Rzeczywiście niektóre dziewczyny nie mają wyczucia jeżeli chodzi o podkreślanie brwi, ale z drugiej strony każdy ma inny gust, upodobania, także nie ma co oceniać. Ja również wolę bardziej naturalne makijaże, dla mnie najważniejsze są rzęsy, używam teraz Big volume od eveline, świetnie wydłuża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×