Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Skąd to paskudne imię Mia a raczej moda na nie? Wymowa brzmi MIJA

Polecane posty

Gość gość

Straszne to jest. Zwłaszcza w Warszawce jakiś wysyp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie podobalo dopoki nie zaczal sie taki szal na to imie i juz stracilo w moich oczach. No ale nie uwazam ze jest paskudne ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czymś trzeba w końcu zastąpić Nikole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autobus MIJA przystanek ..:D Powyżej masz rację MIJA będzie godną nastepczynią Nikolek Vanessek Dżessik i temu podobnych ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Samant i Amand :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mia i ja - taka film jest bajka taka se jest i se mija ma jednorozca i jest elfem se:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się bardzo podoba :) ale córki tak nie nazwę bo podobają mi się bardziej inne imiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Historia imienia Mia Imię Mia nie ma jasno określonych korzeni. Można się ich doszukiwać w języku hebrajskim i w łacinie, gdzie podobnie jak w języku włoskim, słowo "mia" oznacza "moja". Jest to także imię pochodne od imienia Maria oraz zdrobnienie imion Emilia i Amelia. Obecnie jest to jedno z najpopularniejszych imion w Wielkiej Brytanii i w Stanach Zjednoczonych. Znaczenie imienia Mia W łacinie i w języku włoskim imię Mia oznacza "moja". Natomiast w pochodzeniu słowiańskim, łączy się je ze słowem "mila", co znaczy "ukochana", "luba".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsze z dwojga zlego niz drugie brzydkie i obecnie megapopularne-Iga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w Ameryce to się czyta jako Maja. Jakbyście nie umiały czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Iga to bardzo ladne imie . Powstalo od Jadwigi ....Jadwiga to jest dopiero masakra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo Zocha ,Kryśka, Staska itd. W przedszkolach pelno tego ...strasznie nie podobaja mi sie starodawne imiona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zofia to piękne imię i ponadczasowe, a średnio sobie wyobrażam jak ktoś będzie się zwracał do kobiety na poważnym stanowisku "pani Mijo/Dzesiko/Nikolo"- brzmi to zwyczajnie śmiesznie i niestety ale pasuje w najlepszym przypadku do celebrytki znanej z tego, ze jest znana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomi strasznie się dziwili po przeprowadzce do Niemiec, że wszyscy na ich synka mówią tam Pijotr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsze z dwojga zlego niz drugie brzydkie i obecnie megapopularne-Iga Iga megapopularne ?? Mam przyjaciolke Ige mamy po 35 lat i nigdy nie spotkalam drugiej . Moze faktycznie teraz malym dzieciom daja tak na imie ale nie uwazam zeby to imie bylo brzydkie wrecz przeciwnie podoba mi sie . Dla mnie najgorszym imieniem jest Aleksandra Ola.....no kur.a co dluga ma tak na imie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie teraz mnie zjedziecie bo pewnie wypowiadaja sie tutaj Olki no sorry ale nie trawie tego imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tle tej Miijiii to nawet Aleksandra jest w porządku :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze są jakies fale popularnosci i zawsze sa przeciwnicy i zwolennicy. Pamietam czasy, kiedy szokiem byl Sebastian ( zaczal się dopiero po serialu Bella i Sebastian)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sebastian to było dziwne imię? Kiedy? Mam 36 lat i w podstawówce miałam kilku Sebastianow, w liceum to samo, kuzyn o tym imieniu ma 34 lata, a i w późniejszych etapach poznawalam Sebastianow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Siwiec tak nazwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam na Gornym Slasku i uwazam, ze tutaj wtopa jest nazwanie corki Ida. Przeciez w gwarze mowi sie "już ida" (czyli "już idę")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miau :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Celebrytka nazwała Mia i poleciały na to imię :) I jeszcze ta Iga-ludzie wygrzebują coraz dziwaczniejsze imiona, ciekawe co będzie następne - Klotylda, Hermenegilda a może Scholastyka :O .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Wy z tą Iga- normalne imię, funkcjonujące w społeczeństwie od lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iga od lat ? których ? W liceum porządkowaliśmy stare cmentarze Było tam pełno dawnych imion -Mieczysławy Stefanie Józefy Gertrudy była Leonarda i była Olimpia ale żadnej Igi nie pamiętam.Owszem gdzieś tam mignęła jakaś Iga w średnim wieku ale na zasadzie ciekawostki.W szkołach/studiach/pracy żadnej nie było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie maja juz sie do czego przyczepic . Ciekawe jak autorka watku ma na imie niech sie wypowie . Chetnie skomentujemy i sie posmiejemy ... Mia otaz Iga dla mnie to lepsze imiona niz na przyklad Malgorzata , Grazyna, Anna itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.44- no patrz w 1921 urodziła się np. Iga Mayr, czyli to imię już funkcjonowało, Cembrzynska też się przechrzcila na Ige

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat jest o imieniu Mia a nie Iga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to juz nie moja wina, ze ktoś się Igi tu uczepil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×