Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Skąd to paskudne imię Mia a raczej moda na nie? Wymowa brzmi MIJA

Polecane posty

Gość gość
Filmowa siostra VIN Diesla (grana przez Joannę Brewster) miała na imię MIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*Jordanę Brewster, a nie Joannę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie skojarzenie -Mia Farrow i Rosemary's Baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o to ze wsrod kafeterianek z wyzszych sfer supertrendy jest Iga jako przeciwwaga dla "cukierkowych" i "patologicznych".w realu sie nie spotkalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma 15 lat i ma na imię Iga.W przedszkolu była jedyną Igą na wszystkie grupy,teraz jest w drugiej klasie gimnazjum i z tego co mówi to w swojej grupie wiekowej nie ma nikogo więcej o tym imieniu..W młodszych klasach natomiast już podobno są.Ona lubi to imię,są w sumie tylko dwie opcje wymawiania:Iga lub Igusia(gdy była mała)/Mówi,że przynajmniej nie jest Wiktoria numer 4,czy Julka numer 5:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama i Mia

A moja corka ma na imie Mia. Mialam dac jej na imie Grażyna i na kazdyn kroku literowac i tlumaczyc co to jest ‘ż’? Albo Zofia? Raz ze przepaskudne imie a dwa w PL co 3 dziewczynka by sie odwracala. Julia, Amelia, Oliwia, Lena podobaja mi sie wszystkie ale 10 lat temu pracujac w szpitalu z dziecmi do 12r z co 1/5 to Julie, kolejne 1/5 Amelie, kolejne Oliwie, kolejne Leny i 1/5 to pozostale imiona. Dziwi mnie ta polaczkowosc i dziwic sie czemu dzieci sa takir okropne dla siebie. Skad to sie bierze? Z domow! Kazdy nazywa tak jak uwaza i mu sie podoba i wy powinniscie dac przyklad tolerancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

A siostra greya sie tak nie nazywala? Cos mi swita... ale nie chce mi sie sprawdzac nawet. 

Mia ladne imie, moja suczka malamuta sie tak wabi 😉 dobre imie dla pieska nie dla dziecka. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 minut temu, Gość Mama i Mia napisał:

A moja corka ma na imie Mia. Mialam dac jej na imie Grażyna i na kazdyn kroku literowac i tlumaczyc co to jest ‘ż’? Albo Zofia? Raz ze przepaskudne imie a dwa w PL co 3 dziewczynka by sie odwracala. Julia, Amelia, Oliwia, Lena podobaja mi sie wszystkie ale 10 lat temu pracujac w szpitalu z dziecmi do 12r z co 1/5 to Julie, kolejne 1/5 Amelie, kolejne Oliwie, kolejne Leny i 1/5 to pozostale imiona. Dziwi mnie ta polaczkowosc i dziwic sie czemu dzieci sa takir okropne dla siebie. Skad to sie bierze? Z domow! Kazdy nazywa tak jak uwaza i mu sie podoba i wy powinniscie dac przyklad tolerancji.

Nadawaj sobie jak chcesz, ale nie tlumacz nam, ze Zofia paskudna, a twoja Mija piekna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×