Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedoswiadczeni

Zabawa w większym gronie

Polecane posty

Gość niedoswiadczeni

WItamy jestesmy parą w wieku 35 34 bardzo długo ze sobą i sądzimy ze przyszedł czas spróbowa czegoś nowego.Chetnie poznamy parę która tak jak my chciałaby spprobowac zabawy w 4 najlepiej niedoswiadczonej tak jak my.Jest tu parka podobna do nas to prosimy o kontakt na e-mail :) parkaparka@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubicie pierdzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki region ja podkarpackie. Okolice Stalowej Woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłopak chciał na początku spróbować z jednym jeszcze chłopakiem by był obcy ale mocno obdarzonym przez naturę potem dopiero wymiany partnerów. To był strzał w dziesiątkę bo gdy mnie rżnął kochanek bardzo głośno jeczałam momentami krzyczała. Mój chłopak mnie całował przytulał i doszło do samoistnego wtrysku czym się zawsztydził i był przerażony gdy pojawiła się krew a byłam tydzień po okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy facet się nadaje do luźnego seksu jak rżnie inny jego ukochaną. Dlatego powinniśmy mieć partner podczas badań cipki bo mamy prawo do jego obecności zawsze decyduje pacjent nie zboczony ginekolog bo tacy tylko wypaszaja by tak przeprowadzić zabieg czyli zgwalcic jak ostatnio dostał za gwałt ginekolog tylko 4 lata na pacjentce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florek11
myjecie rowy czy palcami zatykacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To był ten egzemplarz? "Na cztery lata więzienia został skazany ginekolog, który zgwałcił swoją pacjentkę. Kobieta była wtedy pod wpływem środków znieczulających. Mężczyzna ma też 10-letni zakaz wykonywania zawodu, musi też zapłacić 40 tys. nawiązki dla swojej ofiary. Prokuratura domagała się kary ośmiu lat pozbawienia wolności, a pełnomocniczka ofiary – dożywotniego zakazu wykonywania zawodu lekarza."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często po takich zabawach jest podniecenie a partner jest dużo lepszy w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieliśmy fajny wyjazd ze znajomymi. Oni dobrze od nas starsi, już wcześniej zapowiadali że będą ciekawe niespodzianki i atrakcje. My grzeczni, porządni, niedziela g. 10:00 wiadomo co, itp. A tu pierwszego dnia na plaży okazuje się że otoczenie babki toples. Opory jak diabli, tamta oczywiście od razu, w końcu też zdjęłam i ku swojemu wielkiemu zaskoczeniu po kilku minutach poczułam się dobrze, choć ciągle z emocjami. Wieczorem przy drinkach gadaliśmy o tym i się przyznałam, że było mi nawet przyjemnie ze swobodnym biustem. Wtedy zaproponowali, że jest okazja naprawdę się zrelaksować kawałek dalej na plaży, czy pójdziemy z nimi. Nie powiedzieli o co chodzi, ale mieliśmy się zdeklarować. Okazało się że tam majteczki były zbędne. Po tym doświadczeniu hamulce zupełnie mi się rozregulowały i wieczorem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my zaczęliśmy pół roku temu i od razu w większym gronie było pięć par podniecenie niesamowite i my tylko pierwszy raz ale chcieliśmy z wymianą faceci poradzili mi żebym nie strzelał zanim nie skończą jechać z moją żoną bo skwaszę sobie imprezę posłuchałem ich i i miałem niezła zabawę ale jak spotkaliśmy się ostatnio była następna nowa para facet nie posłuchał odleciał na samym początku i klapnął a jego pani była jeszcze w trakcie facetowi się zazdrość włączyła i żal mu się zrobiło w końcu uciekł i tak spaprał imprezę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcieliśmy zacząć, zwróciliśmy się do znajomych o których wiedzieliśmy że tak się bawią. Poradzili że łatwiej zaczynać w większym gronie niż dwie pary. Można czuć się bardziej anonimowo, trudniej o osobiste relacje, nikt na tobie tak bardo się nie koncentruje jak 2x2. Po prostu czysty fun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas jakoś tak samo wyszło byliśmy na urlopie na mazurach dwie pary z Mysłowic spotkaliśmy w ośrodku i po kilku piwach tak samo się zaczęło oczywiście już kilka lat z żoną mieliśmy takie fantazje ale nikogo nie mogliśmy znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spontan najlepszy. Odpowiednia sytuacja, warunki i towarzystwo. Ale nawet jak wcześniej się taką ewentualność omawia, to emocje niesamowite. Raz uczestniczyliśmy w takiej zabawie - chyba z 10 par, że na początku losowaliśmy dwie pary które robiły pokaz w taki sposób że wszyscy mogli dawać im polecenia, dotykać i bawić się nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arti

Ja kiedyś z moją (już była) mieliśmy taką fantazję aby się zabawić z inną parą. Parę znaleźliśmy na pewnym portalu, podjechaliśmy do nich ale niestety moja kobieta wymiękła 🙂 Została w ubraniu, ja się rozebrałem i masturbowałem jak "wynajęta" para się kochała 🙂 Ogólnie było fajnie 🙂 Zapraszam odważne dziewczyny do pisania o swoich doświadczeniach: arti0987@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

a my z żoną bawimy się tak kilka razy w roku od kilku lat jest ekscytująco i nadal się nam podoba choć z niektórymi parami spotykamy się już kilkanaście razy w różnych konfiguracjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 2018

też kilka razy w roku, wyłącznie na luksusowych wyjazdach.

Zasada dobierania pary - znajomi znajomych, takie osoby z którymi spotykamy się wyłącznie na seks. Ale polecone przez szerokie grono znajomych, bez ścisłego ustalania celu i komentowania potem.

Zawsze niesamowicie emocjonujący jest pierwszy wieczór, ledwo poznanie się i zaraz najpierw sauna i potem już nieskrępowana nagość.

Czasem z wymianą partnerów, ale często nie, tylko seks w swojej oibecności. Ale emocje niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina

Gdy poznałam prawiczka będąc cnotką myślałam po kilku stosunkach przy tym silnych orgazmach myslałam że jestem w raju. Po dwóch latach oboje doszliśmy do wniosku by zrobić mocniejszy seks w grupie. Chłopak zaproponował trójkę chłopaków i on czwarty bym została do końca rozdziewiczona i oswojona z mocnym seksem. Zgodziłam sie bo może wiecej nie być takiej propozycji wiadomo że miałam obawy czy dam radę? Dopiero gdy zobaczyłam czwórkę z moim chłopakiem rozebranych byczków wtedy odleciał minie strach.  Widział to mój chłopak podszedł przutolił i zaczął namiętnie całować i rozbierać.  Trzymał mnie przytuloną do siebie a od tyłu kolejno wchodzili i mnie rożnęli do ich wytrysku. Było mi bardzo przyjemnie lecz nie miałam orgazmu być może że tak do końca się nie wyluzowałam i nie otwarłam na kochanków. Dopiero gdy chłopak położył mnie na łóżku i zaczął sie ze mną kochać dość szybko miałam silny orgazm. Być może to było odreagowanie po stresie i obawami wcześniejszymi. Co ciekawe mój chłopak pomimo że ja miałam orgazm on wtrysk dalej miał sztywnego i kochał się z pół godziny. Nigdy wcześniej tego nie miał bo mu opadał widocznie emocje i podniecenie spowodowało tak dobry seks. Po tym seksie grupowym dłużej może się zemna kochać i pomimo wytrysku dalej mu stoi. Gdy spytałem dalszego taka zamiana powiedział że po wtrysku pomyśli o tamtym rżnięciu i dalej mu stoi. Czy to jest możliwe? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina to kolejny

zbok podszywacz i oszust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×