Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anetasasa

Zauważyłyście że kazdy kolejny rocznik jest coraz przystojniejszy?

Polecane posty

Gość Anetasasa

Mam wrażenie ze dzisiejsi 20-25 latkowie wyglądają o niebo lepiej niż moi rówieśnicy gdy byli w ich wieku (mam 36lat). Są jacyś tacy wyżsi, częściej mają umięśnioną sylwetkę, bardziej kwadratowe szczeki, ostrzejsze rysy. Bardziej dbają tez o fryzurę. Malo który wyglądał tak przystojnie jak dzis wyglada spora część młodych facetow. Pomijam juz to że dzisiaj modniej sie ubierają, ale wiadomo że kiedyś młodzi nie przykuwali do tego takiej uwagi bo byli mniej zamożni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milf ma ochotę na młode świerze ciacho widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetasasa
gość dziś Nigdzie nie napisałam ze gustuje w takich mlodych szczylach. Pociągają mnie dojrzałe wyglądający mężczyźni. Porostu uważam ze dzisiejszym dwudziesto-kilku latkom bliżej do modeli niz kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahahahahahaha pękam ze śmiechu! właśnie dzisiejsza młodzież to pokolenie metroseksualnych ciotek w przykrótkich jaskrawych rureczkach żeby była odkryta kostka, z jakimiś fantazyjnymi fryzami, które 15 minut modelują, kolorowymi koralikami na szyi, nadgarstku, kolczykami, tatuażami, w ogole to jakieś niemęskie. wlasnie nasze pokolenie [mam 35 lat] nie bylo tak spedalone, może biedniejsze, ale nie tak pstrokate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez wiele lat zmagałem się z kompleksem rozmiaru penisa przez co moje życie seksualne praktycznie nie istniało. Byłem już bliski poddania się kosztownej i nie do końca bezpiecznej operacji. Na szczęscie w odpowiednim momencie trafiłem na Member XXL produkt naprawdę działa! Stosuję go dopiero przez 2 miesiące a mój penis jest już większy o 3cm. http://nplink.net/kV3xzEzE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Opisałaś typowych nastoletnich chłopaczków. Autorka ma na myśli mężczyzn po 20 i tu faktycznie ma troche racji. Wiadomo nowe pokolenie lepiej się odżywia wiec zaczyna bardziej przypominać mlodzierz z zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młodzież z zachodu? Czyli jaką? Bo nasza niczego do tego sobą nie reprezentuje. Stawia tylko na wygląd i nic dalej. Jak wiele rzeczy z zachodu: ładne opakowanie, a w środku wybrakowany produkt. Ani rzeczowo porozmawiać, ani wiedzy, ani umiejętności. Myślą, że narodzili się, żeby być. Na tym ich rola się skończyła. Wyginą jak dinozaury. gość dziś Mam podobne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:03 nie zapomnij dodac ze juz nawet nie tyle ubior ale ich twarze wygladają jak lalki malowane.co drugi mlodzieniec brwi sobie reguluje (chyba jakos tak sie na to mowi..) kremik na rączki,rajstopki do spania i melancholijne muzyki... Jakby wybuchla wojna to juz bym widzial te ofermy z karabinem w rekach..nim by dobiegli na miejsce to 3/4przypadkiem by sie powystrzelala,takie to mamy ciot)ty XXI wieku. Daj takiemu mongolowi śrubokręt do ręki to nie bedzie wiedzial co sie z tym robi i w finale pewnie wsadzi se to w doope,ot taki nowoczesny dildosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×