Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

źonka do ocenki

Polecane posty

Gość gośćZłyNaDebili
Nie piepszcie bzdur. Nikt z was nie widzial jej urody a juz komentujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadna uroda w niej, przeciętne dziewczę do roochania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:58- ty dla męża sie na tip top robisz? To zal mi twojego chlopa bo sceneria za kazdym razem u was jest gotowa i zero spontanu.Tylko nie zaprzeczaj bo napisalas ze sie przygotowywujesz. Jestem tylko ciekawy jaki masz oddech rano gdy facetowi sie zachce,tez idziesz na szybkiego myc zęby Ty zakompleksiona pusta i zakłamana locho? Po tych kilku twoich zdaniach da sie wyczuc ze malo jestes warta a w zasadzie to nic,wiec gdybym ja byl na miejscu twojego faceta to jedyne co dostawalabys odemnie to ptaka w paszcze,nic poza tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W żonie liczy się to jak się opiekuje mężem i domem, tak samo będzie się w przyszłości zajmowała dziećmi. Na to powinniście patrzeć a nie na cipe czy dupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie ma cycki ? Wstaw cycki autorze to sie wypowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:17 rozumiemy ze Szanowny Pan juz w podeszłym wieku i seksualnie zaniemógł kilka lat temu,tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ble syfiara najeyybanA,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:33 skwitował co wiedział slynny Hosse Pereira z Guadalupy,ceniony aktor,stylista i bożyszcze fanek z pudelka.pl,ponadto renesansowy tancerz słynnej grupy Bollywood.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na żonę to ona się nie nada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RyskozTexas
15:42- no jasne,przeca winne te dziewcze w długich szatach pozować do zdjeć,broń cie Panie Boże by nie ukazac rąbka tajemnicy w postaci golizny kolana bądz co gorsza o zgrozo kawałka uda swego. Zapewne wać Panie na stos ją odprawisz by zaznala piekielnego ognia za obnażenie cnót swoich? Giń w imie bożków tego świata siło nieczysta,dziewojo hańbiąca prawy narod Polaków! Niech ziemie piekielne pochłoną twą duszę nieczystą,nie będziesz ty już więcej gorszyć baranków Maryji przenajświętszej! A kysz,A kysz,AAA KYYYSZZZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:14 Jemu wspolczujesz? :-D nie sadze bys mial czego. Raczej moglbys pozazdroscic...wyslac Ci screena smsa mojego mezulka do mnie z dzisiaj jak to uwielbia sie ze mna kochac, liczy dzisiaj na ostra zabawe i ze ma nadzieje, ze nasz seks zawsze tak bedzie wygladac jak do tej pory? Hmmm tak te wszystkie slowa opowiadaja sie za beznadziejna mna ;-) nazywaj mnie jak chcesz stary desperato. Bol masz, ze na dewoty trafiales czy po prostu kompleks na pkt malego czlonka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cipka taka se ale dupka zajebista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A to koniecznie trzeba sie calowac przy seksie z ranca? ja akurat nie lubie nadstawiac ryja do calowania po nocy kiedy kly nieumyte, moj facet lizac tez by sie nie chcial dopoki sam by zebow nie umyl ;) juz tak mamy. Na szczescie do porannego stosunku calowac sie nie musimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ona taka ciasna ? Nie ruchales jej jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj namiary na nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za chuda pospolita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia34798756
Zapraszam wszystkich chętnych panów sex pogaduchy z samotną kobietą na darmowym portalu www.sexpogaduchy.pl darmowa rejestracja dla każdego,czekam na napalonych panów :) Mój nick to kasia89 napewno mnie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za te miłe opinie o żonce :) A więcej zdjęć nie wstawię, chciałem tylko ocenę a nie zrobić wam fap folder. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×