Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie mogę pogodzić się z tym, ze córka ma tatuaże

Polecane posty

Gość gość

to śliczna dziewczyna, a oszpeca się na własne zyczenie, teraz chce robić tatuaż na szyi, jestem załamana, od dwóch nocy nie śpie z nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedzie wyglądać jak patola brudaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile ma lat? Mnie tatuaze tez juz irytuja. Malolaty szpeca sie na cale zycie bo im sie wydaje ze beda orginalni, a tu dziary ma teraz kazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś X Córka ma 20 lat, gówno wie o życiu, wydaje jej się, że całe zycie bedzie młoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic pewnie nie poradzisz. W dzisiejszych czasach da sie juz usunac tatuaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczuje. Moja koleznka (lat 30) wydziarala sobie cala reke. Na przedramieniu walnela sobie portret Marilyn Monroe. Z ciekawosci zapytalam ja, czy wie kim ona byla. A ona spalila buraka i niesmialym glosem odpowiedziala ze nie... Ze chyba w jakims filmie grala... Myslalm ze padne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej ewentualny problem, nie twój. Znam ludzi z tatuażam, znam bez. Dobrze zrobiony ciekawy tatuaż nie szpeci - przeciwnie. I jeśli dziewczyna naprawdę chce to jako matka najwyżej upewniłabym się, że będzie to robić w dobrym zakładzie, i że na pewno świadomie wybrała wzór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zrobiony i ciekawy wygląda ok ale jeśli wydziara szyję, dekolt , plecy to wygląda fajnie jedynie na Woodstock, wyobraź sobie ja w sukni wieczorowej. Do tego ma zamknięta drogę na wyższe stanowiska w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie ma. Np. szefowa mojej siostry, naukowiec na granicy Nobla, problemów przez tatuaże nigdy nie miała, a ma je widoczne bo do ucha idą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmag
Bez przesady, mam tatuaże, a pracuję w urzędzie. Jeden z nich jest dość duży na przedramieniu, po prostu w pracy zakładam żakiet albo teraz w upały jakiś cienki kardigan i żyje. Co do stanowisk kierowniczych to nieprawda - moja kierowniczka ma tatuaż na nadgarstku i żadnego problemu z uzyskaniem tego stanowiska nie miała. Liczą się kompetencje i to, co się potrafi. Dzisiaj tatuaż nikogo nie zaskakuje ani nie szokuje, bo mnóstwo ludzi je ma. Córka jest dorosła, daj jej żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mam tatuaż wchodzący na kark (tylko w golfach go nie widać) i stanowisko w administracji; nikomu nigdy to nie przeszkadzało, a szef nawet pytał, kto mi robił wzór bo jego syn szukał dobrego tatuatira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja cię rozumiem. Dziewczyny z tatuażami natychmiast kojarzą się z łatwością seksualna, gorszym sortem i patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No w sumie niektóre kojarzą się z gorszym sortem, ale czego się spodziewać po tatuażach typu kretyni walczący, i jeszcze z ortografami? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyższe stanowisko to nie okienko na poczcie ani kierowniczka spożywczaka. Chodzi mi raczej o dyrektorkę banku itp wszędzie tam gdzie liczy się reprezentatywny wygląd, gdzie człowiek jest wizytówką firmy. Może mieć motyla na tyłku i inne rzeczy byle nie na dekoldzie, szyji, coś małego na nadgarstku nikogo nie razi ale rękaw już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A niby czemu? Na reprezentatywnym stanowisku kobieta czy mężczyzna nosi marynarkę. Rękaw marynarki zakrywa ewentualny tatuaż. Więc w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kuzyn jest na bardzo wysokim stanowisku, jest ono związane z Unią i polityką. Ma dwa ogromne tatuaże, jeden na nodze, drugi na całej ręce. ;) Sama mam nad kostką na nodze kwiat chabru i jestem zadowolona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malolaty niestety nie maja zbyt wiele wyobrazni!! Wyobrazcie sobie staruszke ze zwiotczala skora a na nich tatuaz/e. Ochyda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal mi was durne baby.Dziewczyna jest bardzo młoda i lepiej żeby popełniła błędy niż potem żałowała.Jesteście prymitywni skoro tak łatwo oceniacie drugą osobę.Tatuaże są fajne i chodź nie mam jak na razie żadnego to może kiedyś zrobię.A Szanownej córce współczuje takiej matki!Jej życie jej sprawa i nic złego nie robi. gość dziś Zależy komu.Nie każda która ma tatuaż rozkłada byle komu nogi i nie każda jest patola.Ale oceniajcie dalej ludzi i róbcie taką opinie Polsce i Polakom jacy są uprzedzeni.Wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W takim wypadku nie warto żyć, bo każdy po x latach będzie wyglądał jak Obcy. A skoro każdy będzie tak wyglądał, to jednak lepiej wyglądac jak Obcy, który żył, jak chciał, niż ten, który prawie nie żył, bo inni wiedzieli lepiej jak powinien żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
|! Wyobrazcie sobie staruszke ze zwiotczala skora a na nich tatuaz/e| Wpisałam w google "old woman tatoo" i dostałam piękne zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starość nie jest piękna, z tatuażem czy bez. Natomiast sporo czasu przebywałam w Holandii i trochę im zazdroszczę. Zupełnie inny poziom kultury. Starsi ludzie wyluzowani, nikt nie zwraca na nic uwagi. Babcia wychodząca z Coffee Shopu nie budzi sensacji. Niestety Polska jest jak to forum. Ludzie często źli, ponurzy, zacietrzewieni w osądach, wredni, żyjący życiem innych. Szkoda, bo Polska to taki piękny kraj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko... Weź córkę, usiądźcie naprzeciwko i powiedz jej -'' zastanów się dobrze, czy jesteś pewna, że chcesz mieć tatuaże'' I TYLKO tyle. G*wnira jest pełnoletnia, niech robi, co chce. A jak kiedyś się ocknie, to sobie przypomni, że ją ostrzegałaś i byłaś dobrą matką. Jeśliby przyszła z pretensjami, że jej nie zabroniłaś, powiesz, że każdy jest wolny, decyduje o sobie i ponosi wszystkie konsekwencje. Kazałaś jej rozważyć decyzję. Po czym, Autorko, zajmij się swoim życiem już, a nie jej. Bądź szczęśliwa i sie realizuj, bo Twoje dobro jest zawsze ponad dobrem innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo Polska to taki piękny kraj x Kraj piękny, ale państwo i społeczeństwo zje*ane po całości. No i tereny naturalne tez juz są sukcesywnie niszczone, także... tylko uciekać, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tak jak millera wnuczka, jak małpa wygląda, patrzeć na to nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie patrz. Jedyne co bym radzila corce autorki to wstrzymac sie z tatuazami na szyi. Tak niech robi. Tylko histeria i niedojrzalosc autorki troche moga utrudnic rozmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech sie wydziara cała, poczekamy na ciążę i karmienie piersią, po dziecku już nie wyjdzie na plażę no i sex tylko od tyłu bo gdy partner zobaczy te porozciagane tatoo to mu opadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tattoo, bledy utrudniaja znalezienie pracy bardziej niz tatuaze :) Nie wiadomo czy zajdzie w ciaze, nie wiadomo jak jej cialo na to zareaguje. Klatka piersiowa az tak na ciazy nie cierpi (ta czesc nad biustem). Mam kolezanki ktore mialy dzieci i dalej wygladaja z tatuazami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobiłam sobie tatuaż za młodu i teraz dałabym każde pieniądze żeby się go pozbyć. Wypalanie laserem boli jak przypalanie skory żywym ogniem, potem powstają bąble jak po poparzeniu, czeka się kilka miesięcy i znowu przypala się to samo miejsce. Takich zabiegów trzeba mieć Ok 10 w zależności od wielkości. A i tak zostaje w tym miejscu plama. Niektóre kolory wcale się nie usuwają. Wycięcie skory chirurgicznie nie wchodzi w rachubę bo za duży i zbyt rozległy ten tatuaż tak wiec zastanówcie się sto razy dobrze wam radzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czeka sie 6 tygodni miedzy sejsami, nie kilka miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dawaj jej tego 500+ do lapy i nie będzie miała za co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×