Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

2,5 miesięczne niemowlę

Polecane posty

Gość gość

Mam 2,5 miesięczne niemowlę i nie mam go z kim zostawić a chcialabym wejść dosłownie do dwóch sklepów w galerii. Jak sądzicie, czy moge sobie wyjsc z dzieckiem na 30 minut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm. Nie rozumiem. Ja juz z tygodniowym wychodzilam. Ktos ci dziecko drogie jakis bzdur naopowiadal? Ze nie mozesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchufladka
Czemu tylko na 30 minut? Masz schorowane nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, minimum do 6 roku życia dziecka nie możesz :-D co za pytanie głupie. Bierz dzieciaka i idź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boje sie reakcji otoczenia no i mam obawy, ze bedzie strasznie krzyczal. Oczywiście butle i całą mase rzeczy wezme ze soba ale tak czy inaczej mam jakies obawy, ze beda krzywe spojrzenia i myśli "Jezu ona sobie nie radzi" jak zacznie płakać. Bylam z maluszkiem w parku, u rodziców (60 km od miejsca gdzue mieszkam) i nawet w urzędzie stanu cywilnego (mial chyba 2 tygodnie). Nie wiem. Jakas taka glupia obawa, ze powinnam siedziec z dzieckiem w domu a nie łazic po galeriach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak miałam przy pierwszej córki i wiem, że sama sobie zaszkodziłam. Dziecko wyczuwa Twój stres i się denerwuje i płacze i nie potrafi się uspokoic. Musisz byc spokojna żeby i dziecko było i zawsze wpadniesz na to jak je uspokoic. Teraz przy drugim jestem zawsze spokojna a jak nie to zostawiam w pokoju i idę np do łazienki na chwilę ochłonąć i wracam Jak najbardziej wychodz z dzieckiem gdzie chcesz bo w depreche wpadniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzirkuje wam, teraz jestem pewna ze będzie dobrze. W końcu matka to tez człowiek i vzasem musi sobie gdzieś wyjsc :) damy radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×