Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

I wy się dziwicie że nikt was nie lubi?

Polecane posty

Gość gość

Jak ludzie zagraniczni mają was lubić,skoro nawet tutaj zachowujecie się jak jebane bydło?Mam nadzieje,ze polaczki kiedyś zmądrzeją i przestaną na siebie wylewać te hektolitry pomyj,moze wtedy zagraniczni pomyślą czy was choć odrobinkę polubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A daj spokoj ledwo co sie pojawilam na kafeteri to jestem okreslana jako opozniona i nie ogarnieta . Zreszta mam przypisane grzechy kogos innego i biora mnie za tego kogos przez 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie nie lubia emigracyjna niedojdo? Mnie lubia, mam pelno zjamomych w Polsce i jestem u siebie. Ty zawsze bedziesz plebsem dla angoli, zabojadow i helmutow, zawsze haha! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj jak wyslawiasz sie normalnie to jestes nienormalny Jak rozmawiasz to drwiny i opluwania i oczywiscie kasowanie tematu zwlaszcza jak kobieta i mezczyzna ze soba rozmawiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pisze o tutaj na kafeteri W realu jestem lubiana i podobam sie ludziom tak jak i facetom . Sprobowalam czegos w tym swiecie wirtualnym i jest mi przykro. Tyle w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie daj Boze jak jestes starszy od nastolatkow to juz nie masz prawa tu byc i rozmawiac z kobieta i mezczyzna bo wysylaja bawic wnuki i co inne robic Potrafia tak dobic czlowieka( znam taki przypadek )i jak go potem znalesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×