Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przecież większość kobiet oprócz urody nie ma NIC!!!!

Polecane posty

Gość gość

a wiele i urody nie ma, to dopiero paradoks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I vive versa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje NIC przeciw twojemu MAM dac ci w RYJ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyluzuj lalunia
gość dziś ..... i jeszcze jakie agresywne stare próchna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają dziurę między nogami. To wystarczy. Uroda rzecz drugorzędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ryja i po ryju
gość dziś moje NIC przeciw twojemu MAM dac ci w RYJ? > jak chcesz coś w ryj to masz klękać i o to prosić tępa suko, starzy cie nie nauczyli szacunku widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurczewski
gość dziś Mają dziurę między nogami. To wystarczy. Uroda rzecz drugorzędna. >>> dziure to ma i koza i płot, więc o czym tu mowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczas studiów byłem na 6 miesięcznej praktyce na wsi. Miałem 22 lata więc rozglądał em się za jakąś dziewczyną. Nie chodziło o stałą partnerkę, a miłą dziewczynę, z którą możnabyłoby pofllirtować, a nawet coś więcej. Miałem do wyboru niezbyt urodziwą i trudną do poderwania nauczycielkę z wiejskiej szkoły, która mieszkała w naszym parterowcu oraz ładną 19 łatkę, wiejską dziewczynę,która uwielbiała całowanie i obmacywanki z chłopakami. Postanowiłem nie tracić czasu na podchody do niedostępnej nauczycoelki. Były wakacje Chciałem przeżywać miłe chwile z chętną dziewczyną. Wybrałem chętną ładną, wiejską dziewuchę z którą nie można było porozmawiać na wiele tematów, ale przecież nie o rozmowy tu chodziło. Już na pierwszym spotkaniu pozwoliła mi głaskać swoje piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie masz nawet urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodę to mają faceci bo nie muszą się malować przed wyjściem na ulicę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.06.13 a wiele i urody nie ma, to dopiero paradoks XXXX daj swoje zdjęcie a pośmiejemy się tu wszyscy z ciebie Adonisie z koziej du..y hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodę to mają faceci bo nie muszą się malować przed wyjściem na ulicę. usmiech.gif x A potem kwiczą na babskim forum że te niedobre baby lecą tylko na wygląd hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Urodę to mają faceci bo nie muszą się malować przed wyjściem na ulicę. usmiech.gif > prawda, a lachony walą na morde co się da aby nie straszyć, buehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolałabym być atrakcyjna niż mądra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 8.06. Masz rację. Moja siostra jest mądra, ale nie grzeszy urodą odziedziczoną po ojcu. Ona ma 50 lat i jest starą panną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważasz autorze, że żadna kobieta nie jest wrażliwa, inteligentna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.06.13 a wiele i urody nie ma, to dopiero paradoks x jaki paradoks? facetow interesuje tylko wyglad, kobiety nic wiecej procz wygladu miec nie musza i tak faceci beda jak hieny biegac za kobietami, to faceci musza miec co zaoferowac kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Uważasz autorze, że żadna kobieta nie jest wrażliwa, inteligentna? x sa ale facetow takie nie interesuja, dla faceta wystarczy ze kobieta ma ladna buzie, cycki i pupe i facet jest happy, odda wszystko by z ta kobieta byc,, to dopiero paradoks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche z innej beczki
gość dziś gdyby facetów interesował tylko wygląd to nie zdradzali by modelek, a jednak zdradzają, więc wygląd to nie wszystko, choć nie zaprzeczam że nieraz pomaga, tak samo jak kasa to nie wszystko ale nieraz pomaga ( w odpowiednich rękach )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułki o 5 rano
gość dziś bzdury, bo fajnie jak to ma, ale jak nie ma albo ma tylko częściowo to może nadrobić czymś innym ( jeśli ma czym, ale wiele niestety nie ma )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×