Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jak to jest z tym zarabianiem w internecie

Polecane posty

Gość gość

Jak zarabiać przez Internet na takich promocjach? Śledzić blogi finansowe opisujące promocje, zadbać o dobry kalendarz i brać udział w wybranych ofertach. Większość formularzy wypełniacie online, potwierdzacie coś telefonicznie i kurier przychodzi z umową, więc faktycznie nie trzeba tu wychodzić z domu. Przeczytajcie także: Wyjadacze wisienek, czyli jak zarabiać na promocjach bankowych Zakładka Finanse Osobiste, gdzie znajdziecie kilka ofert Zapiszcie się na newsletter, a dostaniecie analizowane przeze mnie oferty na maila Blogi specjalizujące się w analizowaniu wszystkich ofert bankowych: Livesmarter Jakoszczedzic Bankobranie Moniaki 7. Afiliacje Afiliacje, inaczej nazywane programami partnerskimi to świetna metoda jak zarabiać przez Internet. Jestem zwolennikiem teorii, że wcale nie trzeba mieć własnej strony internetowej, żeby móc na tym zarabiać. Ważniejsze jest to, czy się na czymś znacie na tyle, żeby móc to rzetelnie i skutecznie polecać. Przykładowo, ja znam się na finansach i mam konta w większości banków w Polsce. Dzięki temu jak ktoś zapyta mnie o jakiś produkt bankowy, mogę rzetelnie go polecić lub odradzić. W zamian za to czytelnicy chętnie klikają w linki partnerskie i gdy zakładają produkt po mojej rekomendacji, ja dostaję za to prowizję. Dokładnie tak to działa. Znacie się na kosmetykach? Książkach? Sprzęcie RTV? Super, to pozostaje tylko zastanowić się jak to sensownie sprzedawać. Czasem wystarczy polecenie 1:1, czyli wysłanie linka znajomemu, który prosi Was o radę. Można też polecać produkty w grupach, na forach i wielu miejscach w sieci. Oczywiście jako pasjonat jakiejś konkretnej dziedziny, możecie też założyć bloga o tej tematyce. Programy afiliacyjne, z których osobiście korzystam: Program Partnerski Bankier ComperiaLead Ceneo Agora Performance Jak zarabiać przez Internet? Elastycznie! Nie ma złotego środka ani magicznych stron, które codzienne będą generować Wam zyski (tak, takie coś to piramida). Są jednak metody, które mogą Wam pomóc dorobić trochę pieniędzy w skali roku. Trzeba je przetestować i dobrać odpowiednio do swojego trybu życia/pracy, umiejętności, wolnego czasu. Co chwilę powstają nowe strony bądź serwisy, więc ten tekst pewnie będzie musiał być uaktualniany co kilka tygodni – dlatego trzeba być elastycznym i testować różne rozwiązania. Z niektórych dodatkowych zajęć powstają niekiedy małe firmy. Bez wątpienia znajdą się ludzie, którzy zaczynali na Fiverr.com, a dzisiaj prowadzą swoją działalność gospodarczą opartą o swoje umiejętności. Są też ludzie, którzy zaczynali od programów partnerskich, a dzisiaj mają pokaźne listy mailingowe lub profesjonalne blogi zajmujące się finansami. Jeszcze raz powtórzę – dorabianie przez Internet na wymienionych w tym tekście przykładach może być fajnym początkiem do czegoś, co w przyszłości przyniesie Wam dużo większe korzyści finansowe. Nie szukajcie złotego Graala, ani biznesów, które obiecują Wam wielkie zyski – takie po prostu nie istnieją. Jednak istnienie wiele rzetelnych sposobów jak zarabiać przez Internet, które opierają się na Waszej systematycznej pracy. http://pawlowski-lukasz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×