Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misia888888

macie juz dzieci-prosze napiszcie mi o koszcie wesela.wazne!!

Polecane posty

Gość misia888888

wiekszosc z was jest juz szczesliwymi mamusiami i tatusiami. czesc jest w ciazy ,a czesc planuje dzidziusia. na pewno w wiekszosci sposrod was slub juz macie za soba moje pytanie i prosba do was: to koszt wesela- chcemy wesele powiedzmy"na wyzszym poziomie", skromne ale eleganckie.ale koszty nas przerazaja ,nie mieszkamy teraz w polsce t-ale slub chcemy wziac jednak w polsce-tzn koscielny. chodzi glownie o koszt orkiestry, menu dla gosci (ok 200 osob), no i przede wszystkim hotel dla gosci- 0k 100 osob prosze pomozcie mi chcialabym tez jakies efekty dodatkowe-typu biale golabki -ale nie ma m zupelnie pojecia jaki bedzie koszt pozdrawiam,podajcie sredni koszt takiego wesela jak przedstawilam powyzej(lokal tez ma byc raczej ze smakiem) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Misi
Miasia nia mem pojecia o kosztach ale moi znajomi ktorzy tez mieszkali za granica wyprawili wesele na okolo 100 osob w Polsce wynajeli na wsi sale, obok byl osrodek wypoczynkowy i tam spali goscie koszt okolo 150 ml starych zlotych przy czym nie mieli marzy na alkohol bo ten mogli kupic sami nie bylo bardzo elegancko ale im chodzilo o to zeby bylo bardzo 'po polsku' to bylo 4 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia888888
dziekuje ci bardzo z aodpowiedz, nie bardzo mi o to chodzilo-bo nam chodzi o to zeby bylo "po polsku" ale tez z elegancja i smakiem. znasz moze jakies fajne strony o weselach dziekuje bardzo LUDZIE PISZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalla
Nie chce Ci rozczarowac Misiu, nie wiem ile to jest dla Ciebie DUZO, ale zapewniam Cie, ze slub w Polsce to majatek. Skonczyly sie juz czasy, kiedy 100 weselnikow robilo TAKIIIIEEEE prezenty i caly wydatek sie mlodej parze zwracal :( Widze, ze jednak jestes zdecydowana na taki ogromny slub, wiec nie bede Ci go odradzac. Ale napisze Ci - jesli pozwolisz - swoja opinie. Niestety, bylam na wielu weselach i za kazdym razem - moze to moj pech - ale wrazenie takie samo - wyrzucone mnostwo pieniedzy - kwota conajmniej polowy dobrej klasy samochodu - a goscie przyszli nie w komplecie, podawali puste koperty...., popili sie ( przykry widok..) i na nastepny dzien obgadali, jak to sie mlodzi nie postawili, bo nie bylo na przyklad lososia, albo kawioru..... Dla mnie to zenada. Pewnie, ze to zalezy w duzej mierze od tego, kogo zaprosisz, dlatego ci nie odradzam, bo jak mowie - moze to moj pech, ze trafilam akurat na takie wesela. Moze to tez wynika poniekad z mojej sknerowatej natury :) Ale w glowie mi sie nie miescilo, zeby przepuscic 25 tysiecy na jedna szlona noc.... Wybralismy z mezem wariant wyjazdu za granice - piekny, romantyczny Paryz, tylko my dwoje, bawilismy sie przednio! Po powrocie urzadzilismy, a wlasciwie zgotowano nam przyjecie tylko w gronie rodzicow i bylo wspaniale. Mamy cudowne wspomnienia, super zdjecia, a zaoszczedzone pieniadze moglismy zainwestowac w dom i urzadzenie go wedlug naszych marzen. No, ale kazdy ma inny punkt widzenia :) Zycze Ci udanego slubu i wesela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V
Dzieci = wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę, powiedzcie jak to wygląda realnie: stroje, kościół, obrączki, muzyka, przyjęcie, kwiaty etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mielismy wesele 09.2004r.
w Warszawie na 100 osób- 130zl od osoby (bez poprawin, z poprawinami 150 zł)+ wódkę dokupic, czyli wyszlo nam 150 zł od osoby.Wesele nam sie zwrócilo, bo niektorzy z rodziny są bogaczami.Wliczyc trzeba obraczki, slub(u nas 1000 zł lacznie z Ave Maria i skrzypaczką),suknia slubna,fryzjer,kosmetyczka,auto mielismy wujka no i tak dalej.Wyniosło nas ponad 20 tys.złUzbieralismy 25 tys.zł. Wujek mial wesele na 60 osób w Wilanowie-super wykwintna restauracja ale cena wyzsza- 400 zł od osoby.To wszystko zalezy w jakiej czesciPolski czy miasta chcesz zrobic wesele. Polecam stronkę www.slubmarzen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mielismy wesele 09.2004r.
stronka www.slubmarzen.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mielismy wesele 09.2004 r.
orkiestra bierze conajmniej 2500 zł, kamerzysta conajmniej 1200zł, fotograf za pozycję minimum 60zł Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość higieniczna osoba
marzenia ulotne są, "nie można znaleźć strony" Powiem Wam, ku przestrodze, że 20 lat temu wyszłam za mąż.Dostaliśmy od gości trochę kasy, którą potem mój juz były na szczęście mąż zabrał razem z matką ( moją teściową) ze słowami : naszej rodziny było więcej niż twojej, więc to NASZE pieniądze. Wtedy ślub był bardzo drogi a teraz to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mielismy wesele 09.2004r. ===> słuchaj mam do Ciebie b=pytanie o salę weselną. Jestem z Warszawy i biorę ślub w przyszłym roku w czerwcu, powiedz mi gdzie w miare tanio i miło można wyprawić wesele Z góry dziękuję Kaśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość higieniczna osoba
dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dzieci jedno z nich
ma 25 lat i w tym roku się żeni. Jestem więc na bieżąco. Dwudniowe wesele na ok. 80 osób w bardzo eleganckiej, klimatyzowanej restauracji 240 zł od osoby, do tego wynajem samochodu, fotograf, kamerzysta, zespół muzyczny, alkohole, napoje gazowane, piwo, ciasta, koszt zaproszeń, nalepek na butelki, opłaty kościelne, obrączki, ubrania, samochody rozwożace gości i coś tam jeszcze o czym zapewne zapomniałam, powinno zamknąć sie w kwocie 40 000 zł. Więc teraz przelicz sobie te 200 !!!!!!!!! osób plus noclegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mielismy wesele 09.2004 r.
Właśnie,trzeba samemu kliknąć w adres, bo tak sie wyswietli z linku. Ja orientuje sie w salach ale w dzielnicy Bialoleka. 130zł to chyba najtaniej w wawie.Bo np.w Legionowie a to juz poza wawą placi sie 150 zł,albo i wiecej. My mielismy w HOTELU POD LASEM (dzielnica Bialoleka) Aha, jak chcesz zarezerwowac sale to spodziewaj sie dlugiej kolejki.Ja w styczniu zalatwialam na wrzesien i juz...miejsc nie bylo Rok wczesniej rozgladajcie sie za salami! No chyba ze chcecie w jakiejs restauracji za 300 albo 400 zł od osoby-tam lista jest pusta i nie mam problemu z rezerwacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... koszty orkiestry:1500-2500 zł(my płaciliśmy 1500zł) kamerzysta był znajomy ;)ale ceny wahają się od 800zł do 1200zł zdjęcia-około 600zł za 26 zdjęć-nam również robił znajomy ,naszym aparatem,ja potem sama je obrabiałam na komputerze:) wesele-koszty jedzenia na parę to ok.150-200zł. sala z obsługą-ok.1500-2000zł alkohol-we własnym zakresie:Dzamówiliśmy 25l spirytusu(ok.500zł) zaproszenia-to zależy jakie;)ja sama projektowałam,drukowałam.Zmieściliśmy się w 200zł (70 zaproszeń na wesele i 20 na sam ślub)ze wszystkim (papier,koperty,koszt wydrukowania) ślub kościelny-koszty wynoszą ok.1000zł stroje-tez zależy;) obrączki-nasze w sklepie jubilerskim APART kosztowały ok.500zł(grawerowanie gratis)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mielismy wesele 09.2004r. ==> dzięki za info :) może coś ciekawego znajdę, ten hotel pod lasem to moze byc miły. Wiesz do czerwca przyszłego roku to ja mam sporo czasu :) a wiem że długo wstecz sie sale rezerwuje dlatego sie juz rozglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mielismy wesele 09.2004r
Polecam HOTEL POD LASEM,są tam trzy sale do wyboru,bardzo przytulne salki, wlasciciel naprawde sie stara,i dba by nie bylo kiszki :) fajne siedzonko i stół dla mlodej pary.Mozesz mi nie wierzyc,ale bylam na tylu weselach w wawie i zadna sala nie podobala mi sie jak ta.Kelnerki są obrotne, jedzenie gorące,bo przywozą wozkiem a nie nosza w rekach tak,ze jedni zjedli a inni czekają.Mozna negocjowac z wlascicielem,jakies bajery wnosic :) Menu do ustalenia,ale 5 posilkow goracych wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pewnie ceny sal też różne są. Bo tu na stronie widziałam tak: sala na 250 osób 150 zł/h sala na 100 osób 100 zł/h sala na 50 osób 50 zł/h Czy to inaczej sie liczy za przyjęcie weselne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mielismy wesele 09.2004r
kazda sala ma taka sama cenę są 3 sale,jedna jest mniejsza, chyba na 60 osob jest malinowa(na gorze) oliwkowa(pod malinowa) i kawowa(ta mniejsza) Fajne jest jeszcze to,ze obok jest hotel i jacys goscie moga przenocowac.Jak bedziesz chciala miec poprawiny(150zl za osobe) apartament dla nowozencow gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem, to juz doczytałam :) czyli za 1 osobę za przyjęcie weselne płaci się 150zl, a za salę ile się w końcu płaci?? Tak sie dopytuje bo po prostu nie znam sie na tym, wydawalo mi się że w cenie 150 zl od osoby tez sala jest wliczona, ale jak widać myliłam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIELISMY WESELE 09.2004r.
Ale taka jest prawda,ze za sale sie nie placi,tylko konkretnie-150zl za osobe i to wszystko.Musisz kupic jeszcze alkohol oraz...przystroic sale balonami, ja uzylam po wczesniejszym weselu(przede mna ktos mial,wisialy,byly w dobrym stanie) tylko dokupilam pare balonow, i powiesilam.I to wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to super, to chyba się zdecyduje na ten hotel :) tylko jeszcze skonsultować musze z moim przyszlym męzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok. Warszawa, wesele na 80 osób. kosztowało na nas ok 50 000. mniej więcej. okrągłe stoły - koszt sali - ok. 20. 000, fajny dj - ok 2500, fotograf ok.2000, bo drugiego mieliśmy "w prezencie", suknia ślubna 3 000 zł. obrączki 1200, samochód 500 zł (w prezencie). zaproszenia sama robiłam, bukiety też. makijaż itp. no ok 50 000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwa tygodnie temu bralismy slub przyszlo 180 osob -Radom... wyszlo nas wszystko 58tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj w DDTvn wypowiadała się Wedding Plannerka nt. kosztu ślubu w Warszawie: miesiąc grudzień, 100 osób z czego połowa przyjezdnych, suknia, garnitur, sala, fotograf, zespół - wesele skromne, ale na poziomie - koszt od 50 tys w górę. My robiliśmy w innym dużym mieście na 60 osób - i zapłaciliśmy łącznie 25 tys ze wszystkim. Wszystko zależy czy sama robisz, czy zatrudniasz wedding plannera, no i jakie masz wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×